SEOBOMB
Img

سفارش سئو

یک کسب و کار موفق کسب و کاریست که پس از جستجو در گوگل در صفحه اول و در بین ۵ رتبه اول قابل مشاهده باشد. سئو بمب قول یک موفقیت بزرگ در کسب و کارتان را می دهد. سفارش سئو خود را به موفق ترین و با تجربه ترین مؤسسه خدمات سئو یعنی سئو بمب بسپارید.

مراحل انجام پروژه

1

مشاوره سئو

 

در مشاوره برای سئو، که به صورت رایگان توسط سئو بمب ارائه می شود، حوزه فعالیت شما مورد بررسی قرار میگیر و بهترین، اقتصادی ترین و هوشمندانه ترین کلمات کلیدی که به رشد کسب و کارتان کمک می کند را به شما معرفی می کنیم.

2

بررسی وضعیت سایت

 

در این مرحله متخصصان ما وضعیت سئو داخلی، کیفیت محتوا، سئو خارجی، سن دامنه و اقدامات سئوکاران قبلی را بررسی می کنند تا میزان استفاده آنها از سئو کلاه سیاه را مشخص کنند.

3

سفارش سئو

 

در این مرحله با توجه به بررسی های انجام شده بر روی حوزه فعالیت شما و وضعیت فعلی سئو سایت؛ برنامه ها، استراتژیها، پیشنهادات و هزینه های قبول پروژه شما انجام پروزه به متقاضی اعلام می شود. در این مرحله با توجه به توافق طرفین قراداد همکاری بین آنها منعقد می شود.

4

سئو تکنیکال

 

اولین مرحله پس از شروع پروژه، بهبود سایت از لحاظ سئو تکنیکال است. به طور خلاصه سئو تکنیکال به هر اقدامی که موجب افزایش سرعت ایندکس سایت می شود گفته می شود. در این مرحله کیفیت هاست، افزونه های کش، حجم تصاویر، فشرده سازی کدها و… مورد بررسی قرار میگیرد.

5

سئو داخلی یا On page

 

سئو داخلی به معنی بهینه سازی صفحات داخلی سایت برای موتورهای جستجو است. اگر صفحات داخلی به درستی بهینه سازی نشده باشند، گوگل به درستی متوجه حوزه فعالیت سایت ما نخواهید شد. پس در این مرحله افزونه های سئو برای شناختِ بهتر گوگل از سایت شما تنظیم می شوند.

در این مرحله کلمات کلیدی صحیح و میزان چگالی آنها، توضیحات متا، توضیحات جایگزین تصاویر، لینک های درونی، کیفیت Url ها و… به درستی تنظیم میشوند.

6

سئو خارجی یا Off page

 

به مجموعه اقداماتی که در خارج از فضای سایت ما انجام می شود و موجب شناخته شدن بیشتر سایت ما می شود را سئوی خارجی می گویند.

گوگل بسیار علاقمند است تا سئوی خارجی به صورت طبیعی و ارگانیک شکل بگیرد. بدین منظور حساسیت بسیار بالایی بر آن دارد و آن را به شدت کنترل می کند.

برای کسب رتبه های برتر در کلمات کلیدی پر رقابت لازم است از خدمات سئو متخصصان کاربلد و باتجربه استفاده کنیم. در غیر این صورت احتمال پنالتی شدن و حذف از نتایج جستجو افزایش می یابد.

سئو خارجی شامل لینک سازی، ریپورتاژ، برندسازی و… است که باید با مهارت بسیار بالایی صورت گیرد.

7

کاهش نرخ پرش

 

نرخ پرس یا Bounce Rate  به معنی ماندگاری بازدیدکننده در سایت است که به عوامل مختلفی بستگی دارد. شامل:

  • سرعت سایت
  • کیفیت محتوای سایت
  • زیبایی ظاهری یا UI
  • تجربه خوب کاربری یا UX

هرچه سرعت سایت بالاتر، محتوای سایت غنی تر، UI و UX سایت بهتر باشد، بازدید کننده تمایل دارد زمان بیشتری در سایت شما بماند. که این مورد باعث کسب امتیاز بیشتر و کاهش نرخ پرش شما در گوگل می شود.

به شما قول می دهیم از همکاری با سئو بمب شگفت زده خواهید شد

پس از سفارش سئو و واگذاری پروژه سئو سایت خود به سئو بمب، مدت زمانی کوتاهی طول می کشد تا اصلاحات انجام شده توسط گوگل شناسایی شوند. پس از آن کسب و کار شما به طرز چشمگیری متحول خواهد شد.

قیمت یک پروژه چگونه انتخاب می شود؟

قیمت پروژه های سئو مانند سایر صنف ها و کسب و کارهای دیگر، از قبل مشخص نیستند. عوامل مختلفی وجود دارند که قبل از قبول پروژه باید مورد بررسی قرار گیرند و با توجه به وضعیت آنها قیمت یک پروژه تعیین و به مشتری اعلام گردد. این عوامل شامل موارد زیر است.

  • وضعیت سلامت سایت از لحاظ سئو
  • موضوع کسب و کار و حوزه فعالیت
  • میزان رقابت در کلمات کلیدی اصلی و ارزشمند
  • تعداد کلمات کلیدی درخواستی یا پیشنهادی برای ارتقاء
  • وضعیت سئوی داخلی سایت

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات سایت یا سئو رو از طریق فرم زیر ارسال کنید