SEOBOMB
Img
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

با پیشرفت علم و دیجیتال سازی بسیاری از مشاغل ، رونق کسب و کار اینترنتی بیش از پیش، رو به فزونی است ، راه اندازی وب سایت های تجاری در جهت افزایش درآمد زایی از جمله اقدامات بشر امروزی در این زمینه است ، از آنجا که وب سایت ها با توجه به نیاز صاحب سایت ، تنوع زیادی دارند ، در همین راستا در این مقاله ، طراحی سایت اختصاصی به عنوان یکی از انواع وب سایت مورد بررسی قرار گرفته شده است ، چنانچه خواهان طراحی سایت اختصاصی خود هستید تا پایان با ما همراه باشید تا با خدمات حرفه ای طراحان شرکت سئو بمب در این زمینه آشنا شوید.

 

نحوه طراحی سایت اختصاصی

نحوه طراحی سایت اختصاصی

نحوه طراحی سایت اختصاصی

سایت اختصاصی دقیقا مانند یک خانه است که طرح اولیه ساخت آن با توجه به درخواست صاحب خانه طراحی می شود و برنامه نویس بر اساس آن شروع به کدنویسی و طراحی سایت می کند ، در این صورت با طراحی اختصاصی سایت ، دیگر هیچ مورد اضافی و پیچیده در سایت وجود نخواهد داشت و صاحب سایت به راحتی قادر به مدیریت صحیح سایت خواهد بود .

در واقع سایت های اختصاصی ، سایت هایی با عملکرد خاص هستند که طراح سایت از ابتدا ( صفر تا صد ) سایت را کد نویسی و طراحی می کند، در مواردی که مشتری دقیقا می داند که چه چیزی از سایت خود می خواهد ، طراحی سایت اختصاصی انجام خواهد شد که در این صورت نیاز به نیازسنجی قوی تر و بهتری لازم خواهد بود .

بیشتر بخوانید:   طراحی سایت فروشگاهی

 

روش های طراحی وب سایت

روش اول ؛ طراحی سایت اختصاصی به کمک زبان های کد نویسی

چند برنامه نویس حرفه ای با دانش کدنویسی  خاص به همراه با یک و یا چند گرافیست مشغول طراحی سایت خواهند شد .

طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی با توجه به نوع سایت ، تا چندین ماه زمان بر خواهد بود ، لذا طراحی چنین سایت هایی هزینه بر خواهد بود .

روش دوم ؛ طراحی سایت با CMS

نرم افزاری که وظیفه مدیریت پنل مدیریت سایت را دارد ، سیستم مدیریت محتوا (Content Management System)  یا CMS نام دارد ، هنگامی که  قسمت مدیریت سایت آماده باشد،  شرکت طراح ،  زمان خود را برای طراحی پوسته ظاهری و موارد فنی صرف خواهد کرد ، لذا زمان کمتری برای طراحی سایت صرف خواهد شد و در نتیجه هزینه کمتری نیز از کارفرما دریافت خواهد شد.

وردپرس ، جوملا و پرستاشاپ از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا( CMS ) بین المللی با استانداردهای روز دنیا هستند .

روند طراحی سایت حرفه ای توسط شرکت سئو بمب

درخواست طراحی سایت اختصاصی

افراد مایل به طراحی سایت ، می توانند از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت ، در خواست خود را مبنی بر طراحی سایت حرفه ای به کارشناسان ما اعلام نمایند .

بررسی نیازها و انتظارات مشتری

نیازهای مشتری مورد بررسی قرار می گیرد و پیشنهادات طراحان سئو بمب به صورت تلفنی و یا حضوری به وی ابلاغ می گردد .

در واقع طی این بررسی ، هدف مشتری از راه اندازی سایت، مخاطبان سایت، نحوه ی رشد و توسعه ی سایت، تحلیل و آنالیز محتوای اولیه، ساختار اصلی سایت، منو ها و صفحات و ماژول های مورد استفاده ، ارزیابی خواهند شد .

ایجاد سفارش در پرتال کاربری مشتری

پس از جمع بندی نیاز های مشتری ، سفارش مرتبط در پرتال کاربری‌ او ایجاد می شود .

عقد قرار داد جهت طراحی سایت

در قراردادی که به امضای دو طرف خواهد رسید ، کلیه وظایف شرکت سئو بمب و صاحب سایت با رعایت تمامی مسائل حقوقی و تاریخ دقیق شروع معین خواهد شد ، وجود قرارداد سبب پایبندی هر چه تمام تر طرفین می گردد .

طراحی قالب گرافیکی سایت

قالب گرافیکی جذاب و کاربر پسند با توجه به نوع سایت ،توسط طراحان حرفه ای و با تجربه طراحی می شود و برای  صاحب سایت ارسال خواهد شد تا در صورت نیاز و با توجه به نظر صاحب سایت ، تغییراتی در آن انجام شود .

کدنویسی سایت اختصاصی

کدنویسی اختصاصی مطابق با استانداردهای جهانی جهت طراحی سایت ، توسط طراحان شرکت سئو بمب با دقت و دانش کامل ، انجام خواهد شد ، طراحان سایت ما با آشنایی کامل از زبان های برنامه نویسی ، به کد نویسی اختصاصی سایت می پردازند .

کنترل کیفیت امنیت و سرعت سایت

سرعت بارگزاری صفحات سایت و امنیت سایت با نرم افزارهای پیشرفته بررسی و بهینه خواهد شد ، زیرا سرعت مناسب سایت از ترک کردن کاربران جلوگیری می کند و امنیت سایت از بروز مشکلات بزرگ و غیرقابل جبران در سایت پیشگیری خواهد کرد .

کنترل کیفیت عملکرد سایت

یکی از طراحان گروه سئو بمب ، در طول فرآیند پروژه ی طراحی سایت ، به صورت کاربر عادی ، مرتبا کار با سایت و عملکرد آن را بررسی می کند تا کیفیت سایت از نظر عملکرد و کارایی درجه یک باشد .

تست و بازنگری سایت

قبل از بازگشایی سایت برای بازدید کاربران ، بارگزاری و نمایش سایت به صورت خصوصی  مورد بررسی قرار می گیرد تا تغییرات مورد نیاز صاحب سایت در سایت اعمال گردد .

تست و بازنگری سایت سبب خواهد شد که قبل از بارگزاری کامل سایت ، هر گونه مشکلی را برطرف نمود .

آموزش کار با پنل مدیریت

نحوه ی مدیریت سایت به صاحب آن طی جلسه ای آموزش داده می شود و در نهایت فایل ویدئویی و صوتی جلسه ی آموزشی نیز در اختیار مدیر سایت قرار داده خواهد شد .

پشتیبانی سایت

در صورت نیاز مدیر سایت و داشتن هر گونه سئوال در رابطه با سایت ، می توان از طریق ایمیل ، تماس تلفنی و گفتگوی آنلاین از گروه طراح راهنمایی های لازم را در کمترین زمان ممکن دریافت نمود .

رعایت نکات فنی در طراحی سایت اختصاصی

 • امنیت سایت به کمک نرم افزارهای پیشرفته باید تامین گردد تا از اعمال هر گونه عمل خرابکارانه و هک سایت جلوگیری شود .
 • باید استانداردهای وب در سایت اختصاصی رعایت گردد
 • اصول سئو به طور کامل در کلیه سایت دیده شود .
 • سرعت لود صفحات سایت به دلیل کدنویسی اختصاصی باید بالا باشد .
 • به منظور جذب کاربران بیشتر از نظر بصری سایت باید گرافیک زیبایی داشته باشد .
 • سایت جهت پوشش کلیه کاربران باید ریسپانسیو باشد ، بدین معنی که بتوان سایت را با حفظ نظم آن از کلیه دستگاه های نمایشگر ( تبلت ، تلفن همراه ، کامپیوتر و … ) به راحتی مشاهده و از آن استفاده نمود .
 • باید از ایده های به روز برای طراحی سایت خلاقانه استفاده نمود تا سایت جذابیت لازم را برای کاربر داشته باشد.

مزایای طراحی سایت اختصاصی

 1. وجود پنل مدیریت ساده به زبان فارسی و دیگر زبان ها
 2. عدم وجود بخش های گیج کننده و پیچیده
 3. اعمال راحت و ساده ی هر گونه تغییرات پس از راه اندازی سایت
 4. امکان طراحی حرفه ای و بسیار جذاب گرافیکی
 5. تعریف امکانات متنوع و مورد انتظار مشتری
 6. افزایش بازدید کاربران و جذب بیشتر کاربر

هزینه طراحی سایت اختصاصی

هزینه طراحی هر سایتی با توجه به امکاناتی که برای یک پروژه ، طراحی و پیاده سازی می شود ، تعیین می شود ، این مسئله در مورد سایت اختصاصی نیز صدق می کند و از آنجا که در طراحی سایت اختصاصی از زبان های کدنویسی استفاده می شود ، بدین معنی که صفر تا صد سایت توسط برنامه نویس ، طراحی می گردد ، هزینه طراحی سایت اختصاصی به مراتب از سایت های معمولی بیشتر خواهد بود .

جهت تعیین قیمت دقیق طراحی سایت اختصاصی ، پس از نیازسنجی و امکان سنجی فنی سایت ، هزینه ی نهایی طراحی به مشتری اعلام خواهد شد .

 وب سایت اختصاصی شرکت سئو بمب

شرکت طراحی سئو بمب با طراحی سایت ریسپانسیو و کاملا اختصاصی براساس نیاز و سلیقه مشتری ، وب سایتی ویژه برای کاربران خود طراحی می کند .

در کدنویسی قالب طراحی سایت اختصاصی کلیه اصول اولیه سئو وب سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می شود و در نهایت سایتی بسیار کارآمد و به روز تحویل مشتری  خواهد شد .

درباره شرکت سئو بمب

شرکت طراحی سئو بمب ، با هدف فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارائه خدمات تخصصی طراحی سایت با کیفیت جهانی ، تاسیس شده است و همواره با نمونه کارهای موفق در طراحی انواع وب سایت ، از شناخته ترین شرکت های طراح می باشد .

خدمات وب و آی تی ، طراحی سایت با وردپرس و سئو و طراحی پورتال CMS اختصاصی، برای کسب و کار شرکت‌ها و سازمان‌ها از خدمات برتر شرکت سئو بمب است ، این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های برتر فناوری اطلاعات، بهترین خدمات تخصصی وب را با بالاترین کیفیت در دسترس مشتریان قرار می‌دهد ، لذا با اطمینان خاطر ، طراحی اختصاصی سایت خود را به ما بسپارید .

همه نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات سایت یا سئو رو از طریق فرم زیر ارسال کنید