SEOBOMB
Img
طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

از پربازدیدترین سایت های اینترنتی می توان به سایت های خبری و اطلاع رسانی اشاره کرد، زیرا خبر و اطلاع رسانی بسیار اهمیت داشته و  جامعه به دریافت جدیدترین اخبار اینترنت نیاز دارد ، با توجه به تعداد کاربر آنلاین اینترنت در کشور، سایت های خبری در صورتی که طراحی استانداردی داشته باشند و محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطب قابل توجهی را به خود جذب کنند ، در همین راستا در این مقاله با ما همراه باشید تا طراحی سایت خبری توسط طراحان حرفه ای شرکت سئو بمب را مورد بررسی قرار دهیم.

 

هدف از طراحی سایت خبری

هدف از طراحی سایت خبری

 

هدف از طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری با هدف گسترش سریع اخبار، آرشیو اخبار برای اطلاع رسانی به افراد انجام می شود که از این طریق با جذب کاربران زیاد برای سایت می توان اهداف دیگر صاحبان سایت نظیر ؛ افزایش اعتبار، تبلیغات و جذب مشتریان جدید، معرفی و دریافت و سفارش کالا بدون محدودیت را نیز محقق ساخت .

از بخش های تاثیرگذار در طراحی سایت خبری که سبب می شود کاربران بدون سردرگمی به اخبار مورد نظر خود دست یابند، نحوه نمایش اخبار ، نحوه آرشیو اخبار و ارائه ی به روز ترین اخبار می باشد .

روش های طراحی سایت خبری

کاربران اینترنتی تمایل دارند که خبر را در لحظه دریافت کنند و این موضوع سبب می شود که کاربران تمایل خاصی به سایت های خبری نشاند دهند ، لذا با گسترش شبکه های اجتماعی نظیر ؛ تلگرام، اینستاگرام و … اهمیت طراحی سایت حرفه ای خیلی زیاد شده است و از آنجا که داشتن یک سایت خبری به تنهایی کافی نیست و باید نکات مرتبط با سئو و تجربه کاربری به صورت کامل در آن رعایت شوند تا نتیجه مناسب حاصل گردد ،  شرکت طراحی سئو بمب با در نظر گرفتن نکات مهم در زمینه طراحی سایت حرفه ای توانسته با امکانات متنوع و کارآمد ، سایت های خبری بسیار موفقی را در اختیار مدیران سایت های خبری قرار دهد .

به طور کلی روش طراحی سایت خبری بدین ترتیب خواهد بود که ابتدا طراحان و برنامه نویسان شرکت سئو بمب ، انتظارات و اهداف مشتری را از راه اندازی سایت مورد بررسی قرار می دهند ، پس دریافت یک پیش نیاز و نمای کلی سایت ، نام دامنه و نوع هاست میزبانی سایت انتخاب می گردد ، پس از آن نیز طراحی قالب اصلی سایت صورت خواهد پذیرفت ، اگر مشتری تمایل به طراحی کاملا اختصاصی باشد ، کدنویسی سایت به طور کامل انجام خواهد شد در غیر این صورت می توان از سیستم های مدیریت محتوا( وردپرس ، پرستاشاپ ، جوملا و … ) آماده جهت مدیریت و پیاده سازی محتوای سایت استفاده کرد ، در نهایت نیز پس از توافق با مشتری با انجام تست و بازنگری ، تغییرات لازمه اعمال شده  و مشکلات سایت مرتفع خواهد شد و سایت تحویل و راه اندازی می گردد.

 

طراحی سایت خبری موفق

طراحی سایت خبری موفق

طراحی سایت خبری موفق

تعداد مخاطب و کاربران سایت خبری میزان موفقیت یک سایت خبری را نشان می دهد ، آیتم های مختلفی جهت بهبود کیفیت سایت های خبری وجود دارد که در مرحله اول، یک سایت خبری باید بتواند ترافیک مورد نیاز خود را از طریق موتورهای جستجو یا ورودی مستقیم تامین کند و سپس با طراحی مناسب و کیفیت محتوای قابل قبول کاربران را در سایت حفظ کرده و آنها را تبدیل به کاربر دائمی کند ، برخی از مهمترین ویژگی های سایت های خبری عبارتند از :

نحوه نمایش اطلاعات به کاربران

نحوه نمایش اطلاعات به کاربر در سایت خبری   بسیار مهم است زیرا کاربر سایت باید بتواند در کمترین زمان ممکن به اخبار مورد علاقه خود دست پیدا کند و اخبار مرتبط با موضوع  را مطالعه نماید ، همچنین چیدمان صحیح سایت و سادگی دستیابی به اطلاعات برای جذب کاربر و ماندن در سایت اهمیت زیادی دارد .

سرعت بالای لود صفحات سایت

سرعت لود شدن صفحات در طراحی سایت بسیار مهم است زیرا تعداد کاربران این نوع سایت ها زیاد هستند .

امنیت و نکات امنیتی

به منظور جلوگیری از هک و خرابکاری در سایت ، نکات امنیتی و عدم نفوذ پذیری سایت اهمیت بسیار بالایی دارد لذا باید با نرم افزارهای پیشرفته و رعایت نکات امنیتی ، امنیت سایت را تامین نمود .

بهینه سازی و سئو سایت

طراحان شرکت سئو بمب با متدهای روز و طراحی استاندارد و محتوای جذاب ، نگاه ویژه ای به سئو سایت های خبری دارند و سایت های طراحی شده همواره در صدر نتایج گوگل قرار خواهند داشت .

سطوح دسترسی مشخص برای خبرنگار

از آنجا که تعیین سطوح دسترسی مشخص بر اساس گروه های خبری و چیدمان های مختلف سایت برای خبرنگاران و کاربران سایت در سایت های خبری اهمیت بسیار بالایی دارد لذا سطوح دسترسی مشخص برای خبرنگار تعریف می گردد .

ریسپانسیو بودن سایت

کاربرانی زیادی از موبایل و تبلت ها برای دستیابی به اطلاعات از سایت ، استفاده می کنند به همین دلیل قابلیت نمایش مناسب صفحات سایت در موبایل و تلفن های هوشمند اهمیت بسیار بالایی دارد از این رو سایت های خبری موفق قابلیت نمایش در کلیه نمایش گرها را باید داشته باشند .

سادگی پنل مدیریت سایت

مدیریت سایت خبری به شکلی  طراحی می شود که افراد مختلف بر اساس سطوح دسترسی که دارند بتوانند به سادگی اطلاعات مورد نظر را دریافت یا ویرایش نمایند .

ارائه خبر

به منظور ایجاد جذابیت در سایت ، علاوه بر اخبار متنی می توان اطلاعات را به صورت چندرسانه ای (صوت، تصویر، فیلم) در سایت های خبری درج کرد .

امکانات سایت های خبری

 • بخش مدیریت اخبار و اطلاع رسانی ( تیتر خبر روتیتر و زیر تیتر )
 • امکان انتخاب سرویس های خبری
 • امکان انتخاب تگ مرتبط
 • امکان تعیین وضعیت انتشار
 • امکان تعیین نوع خبر
 • امکان تعیین زمان انتشار
 • درج تصویر یا ویدئو برای اخبار
 • مدیریت اخبار چندرسانه ای (درج و حذف و و یرایش )
 • انتخاب نوع نمایش و ارائه ی اخبار در سایت
 • مدیریت ساده و روان سرویس های خبری
 • ایجاد سرویس های خبری به تعداد نامحدود
 • نمایش اخبار مرتبط در سرویس های خبری
 • مدیریت آرشیو اخبار
 • امکان نمایش اخبار پربازدید برای مدیر سایت
 • امکان گزارش گیری از سایت
 • آرشیو اخبار
 • آرشیو گزارش ها
 • آرشیو مقالات
 • بخش دبیری سایت (دبیر تایید- حذف- بایگانی و ویرایش مطالب کاربران، درج مطلب فوری، درج مطلب مهم، بخش مطالب بایگانی شده، اخبار تایید نشده و موارد دیگر را ثبت و تایید و یا حذف خواهد کرد )
 • آرشیو مصاحبه و گفتگو ها
 • آرشیو گزارش های تصویری

 

چگونگی نمایش مطلب در طراحی سایت خبری

چگونگی نمایش مطلب در طراحی سایت خبری

چگونگی نمایش مطلب در طراحی سایت خبری

در صفحه اصلی نمایش مطلب در سایت های خبری ،  باید ساعت و تاریخ خبر دقیقا ثبت گردد و نوع مطلب ارائه شود، سرویس مطلب باید نمایش داده شده و تعداد بازدید ها، دیدگاه ها، منابع، لینک های مرجع و نویسنده مطلب نیز باید مشخص باشد ، همچنین باید از عکس برای هر مطلبی استفاده شود و اطلاعات عکس نیز بیان گردد تا ضمن ایجاد اطمینان در کاربر از صحت خبر ، سایت نیز جذابیت خود را حفظ نماید .

بخش توسعه فنی در طراحی سایت خبری

بخش توسعه فنی در اکثر سایت ها وجود دارد که در سایت های خبری اهمیت بیشتری نیز دارد زیرا در این بخش ؛ تعیین سطح دسترسی در کل سایت، قابلیت تغییر Template سایت، چند زبانه بودن سایت، ثبت آمار بازدید کنندگان سایت با جزییات، صفحات مشاهده شده کاربران و ثبت اتوماتیک خطاهای سایت برای بررسی به مسئولین فنی ارائه می شود .

درآمد زایی از طراحی سایت خبری

به طور کلی سایت های خبری به دلیل به روز رسانی مداوم و درج اخبار به روز سریعا  به رتبه‌ی خوبی دست می یابند و در صورتی که سئوی مناسبی داشته باشند سریعا می‌توانند شناخته شوند لذا می‌توان با دریافت تبلیغات از سایت های مختلف ، کسب درآمد کنند .

بازدید بالای روزانه‌ی سایت های خبری در نمایش تبلیغات بسیار تاثیرگذار خواهد بود لذا برای بهتر دیده شدن شرکت ها و برندهای زیادی تبلیغات خود را در سایت های خبری درج می کنند .

هزینه و مدت زمان طراحی سایت خبری

اینکه سایت خبری توسط کدام شرکت طراحی می شود ، چه امکانات و ویژگی هایی باید داشته باشد و همچنین روش طراحی ، برنامه نویسی و … چگونه است ، بر روی هزینه طراحی سایت با وردپرس تاثیرگذار خواهد بود ، هر چه برنامه نویسی سایت با کدنویسی اختصاصی تری انجام شود ، هزینه ی طراحی سایت خبری نیز افزایش خواهد یافت ، از سوی دیگر هرچه سایت نیاز به طراحی و دقت بیشتری داشته باشد ، مدت زمان طراحی سایت نیز افزایش خواهد یافت .

شرکت سئو بمب و طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری خود را به شرکت سئو بمب بسپارید زیرا شرکت فنی و تخصصی ما از ایمن ترین روش ها و سریعترین زبان برنامه نویسی  با سرعت لود بالا استفاده می کند و به سئوی سایت نگاه ویژه ای دارد ، یکی از دلایل مهمی که شرکت ما را از بسیاری از شرکت های طراحی سایت مجزا می کند ، همین استانداردسازی وب سایت ها بر اساس الگوریتم های روز گوگل می باشد که سبب شده سایت های طراحی شرکت ما در صفحات اول قرار گیرند  ، همچنین علاوه بر استفاده از زبان برنامه نویسی اختصاصی و سئو که از مهم ترین نکات طراحی سایت می باشد ، استفاده از گرافیک ساده برای وب سایت از اولویت های ماست ، زیرا بر این موضوع اعتقاد راسخ داریم که کلیه کاربران با هر اندازه دانش از اینترنت باید بتوانند به راحتی از خدمات یک وب سایت استفاده کنند.

شرکت طراحی سئو بمب ، آمادگی کامل خود را برای طراحی سایت خبری با ویژگی های منحصر به فرد ، به بهترین نحو ممکن با طراحی گرافیکی مناسب و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو به صورت واکنشگرا را اعلام می کند ، در صورتی که برای طراحی سایت خبری خود نیاز به مشاوره یا توضیحات بیشتری دارید لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم در این زمینه به شما ارائه گردد.

همه نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات سایت یا سئو رو از طریق فرم زیر ارسال کنید