SEOBOMB
Img
طراحی سایت دایرکتوری مشاغل

طراحی سایت دایرکتوری مشاغل

طراحی سایت دایرکتوری مشاغل با استاندارد های سال ۲۰۲۰ در تیم طراحی و توسعه ی سئو بمب انجام می شود، برای هر فردی یافتن شغل مناسب که به واسطه ی آن بتواند ، استعداد ، دانش و مهارت خود را شکوفا سازد و از آن درآمد قابل قبولی کسب کند، از مهمترین مسائل زندگی است ، زیرا از طریق همین شغل فرد به جایگاه اجتماعی و درآمد مالی برای زندگی شخصی خود می رسد ، از این رو همه ی انسان ها در مقاطع اصلی زندگی خود در جستجوی شغل مناسب هستند ، با توجه به اینکه هزاران جایگاه شغلی با شرایط و درآمد متفاوت به مهارت های  مختلفی نیاز دارند ، کار یافتن شغل مناسب سخت شده است ، مراکز کاریابی و آگهی های استخدام بر اساس مهارت فرد ، شغل متناسب را پیشنهاد می کنند که  امروزه از طریق طراحی سایت بانک مشاغل ، می توان به بانک کاملی از مشاغل مختلف در دسته بندی های گوناگون به راحتی از طریق اینترنت دسترسی داشت ، در همین راستا در این مقاله بر آن شدیم تا طراحی سایت دایرکتوری مشاغل را به عنوان یکی از وب سایت های پرطرفدار که کاربران بسیاری را به خود جذب می کند ، مورد بررسی قرار دهیم .

بیشتر بخوانید:  طراحی سایت آزمون آنلاین

 

طراحی سایت دایرکتوری مشاغل چگونه است؟

پس از طراحی سایت دایرکتوری مشاغل ، می توان محتوایی بسیار قوی و ارزشمند که کاربران به آن نیاز دارند ، در سایت قرار داد ، این محتوا می تواند شامل ؛ انواع مختلف آگهی های استخدامی ارگان ها و موسسات دولتی و خصوصی، اطلاعات و دانش مورد نیاز مربوط به استخدام افراد ، نمونه سوالات و آزمون های استخدامی ، امکان رزومه نویسی و درخواست استخدام ، آموزش انواع مصاحبه ، انجام تست های شخصیت شناسی و روانشناسی  و … باشد، در واقع  از طریق طراحی سایت دایرکتوری مشاغل می توان خدمات گسترده ای را در زمینه ی مشاغل به کاربران سایت ارائه داد .

تعریف سایت دایرکتوری

یک طراحی سایت حرفه ای دایرکتوری به کمک لینک های به هم پیوند داده شده مرجعی جهت معرفی شرکت ها ، بنگاه ها و مشاغل می باشد به طوری که هر صفحه از این سایت ، از صدها لینک تشکیل شده است ، طراحی سایت دایرکتوری مشاغل اصناف کشور نمونه ای از این نوع سایت ها می باشد .

دسته بندی مجموعه های کاری و مدیریت کردن محتوای سایت ، مهمترین نیاز سایت های دایرکتوری است که تنها از عهده ی طراحان توانمند و زبده برخواهد آمد ، در همین راستا شرکت سئو بمب با سابقه ی چندین ساله در طراحی انواع وب سایت استاندارد و کارآمد ، اقدام به طراحی و بهینه سازی سایت دایرکتوری مشاغل نموده است و در این زمینه نمونه کارهای موفقی را به اجرا گذاشته است .

طراحی سایت دایرکتوری مشاغل

طراحی سایت دایرکتوری مشاغل

 

امکانات کلی سایت دایرکتوری طراحی شده توسط تیم سئو بمب

 • امکان معرفی کامل سایت و انواع خدمات مورد ارائه : با این کار ، کاربر دید کلی نسبت به اهداف سایت پیدا خواهد کرد و اطمینان بیشتری نیز نسبت به سایت در او حاصل خواهد شد .
 • امکان ارسال استخدامی ها به کاربران از طریق ایمیل و فضای مجازی : این امکان سبب بازدید مرتب کاربران از سایت و ماندگاری آنها در سایت خواهد شد .
 • امکان دسته بندی استخدامی ها : از این طریق ، کاربر به راحتی از طریق دسته بندی هر استخدامی ، در کمترین زمان ممکن بدون سردرگمی می تواند مطلب مورد نیاز خود را مطالعه کند .
 • معرفی کامل مشاغل ، درآمد و حقوق هر شغل : تشریح مشاغل و درآمد حاصل از آن فرد را جهت بررسی شغل مورد نظر ترغیب کرده و مفید بودن سایت را نمایان خواهد کرد .
 • امکان پرداخت وجه از طریق درگاه های اینترنتی : وجود درگاه پرداخت ، امکان مبادلات مالی سایت را برای کاربران خیلی راحت خواهد کرد .
 • امکان ثبت درخواست شغل و ارائه ی رزومه ی کاری : با این آیتم ، نیروهای کارآمد و ماهر ،  آماده همکاری شناسایی خواهند شد و صاحبان مشاغل می توانند نیروهای مورد نیاز خود را با بررسی رزومه ی کاری آنها جذب کنند .
 • پشتیبانی از کاربران : کاربران سایت از طریق ارسال نظرات و سئوالات خود به مدیر ، راهنمایی های لازم را دریافت خواهند کرد .
 • ارائه ی آخرین اخبار استخدامی ها : به روش های مختلف نظیر ؛ تلگرام ، ایمیل ، پیامک و … می توان کاربران سایت را اخبار سایت مطلع ساخت .
 • امکان معرفی تجارت سایت : توضیح اهداف سایت ، دیدکلی در کاربر سایت ایجاد خواهد کرد .
 • معرفی محصولات ، خدمات و نیازها : از این طریق ، می توان درآمد مناسبی از سایت کسب کرد .
 • پیشنهادات خرید و فروش :  از روش های دیگر کسب درآمد از سایت ، ارائه ی پیشنهادات خرید و فروش می باشد .
 • بخش اخبار و خبرنامه : بخش تازه ها و اخبارهای روز دنیا باید در طراحی سایت دایرکتوری مشاغل جزء اولویت های مهم قرار داد.
 • مدیریت سئوی سایت : مدیر سایت از طریق پنل کنترل سایت می تواند کلیه فعالیت های سایت را تحت نظر داشته باشد .
 • دسته بندی شرکت ها ، محصولات و خدمات : دسته بندی این بخش ها از سایت ، سبب راحتی جستجو و جذابیت سایت خواهد شد .
 • امکان نمایش تازه های سایت ( تجارت ، خرید و فروش و  … )
 • تشریح موفقیت های اعضای پورتال ( به همراه عکس ، توضیحات و …. ) در صفحه اول سایت : از این طریق می توان در کاربر اطمینان حاصل نمود که سایت معتبر و باسابقه بوده و توسط اعضای حرفه ای اداره می شود .
 • اختصاص صفحه خانگی به اعضای سایت : امکان  کامنت گذاری ، خرید از سایت ، شرکت در نظرسنجی های سایت و … از این طریق حاصل می گردد .
 • امکان اختصاص صفحه ی خانگی به تجارت های عضو سایت به منظور درج اطلاعات تکمیلی : می توان با درج اطلاعات تکمیلی ، به اهداف مورد انتظار در سایت دست یافت .
 • امکان جستجوی ساده و هوشمند بر حسب نیاز کاربران : به راحتی در کمترین زمان می توان از این طریق به مطلب دلخواه رسید .
 • امکان تست شخصیت و ارائه ی پیشنهادات شغلی متناسب با شخصیت فرد : ایده ای نو جهت جذابیت سایت و جذب کاربران بیشتر .
 • طراحی گرافیکی و جذاب سایت : طراحی حرفه ای سایت سبب جذب کاربران بیشتر و توجه به محتوای سایت خواهد شد .
 • طراحی فیلدهای نظرسنجی : نظرسنجی موجب آگاه شدن مدیران سایت از سلایق و نیازمندی های کاربران خواهد شد که در نهایت با مرتفع ساختن این نیازها ، می توان به اهداف سایت نزدیک تر شد .
 • امکان کامنت دهی : کامنت گذاری در سایت مزیت هایی بسیاری دارد ، امکان بررسی وضعیت سایت ، آگاهی از سلایق کاربران و … از فواید کامنت گذاری کاربران است .
 • بهینه سازی سایت : امکان مشاهده ی سایت در رتبه های برتر موتورهای جستجوگر
 • امکان ثبت لینک وب سایت ها : درآمدزایی سایت از طریق ثبت لینک دیگر وب سایت ها و گرفتن بک لینک
 • درج مقالات دسته بندی شده : ایجاد محتوای یونیک و مفید جهت افزایش بار علمی سایت
 • طراحی بخش بانک اطلاعات : امکان دستیابی به اطلاعات مورد نیاز از طریق چنین سایت هایی
 • طراحی بخش ارتباط با ما : درج اطلاعات تماس با مدیر سایت سبب تعامل راحت تر کاربران خواهد شد .
 • امکان مدیریت تصاویر متحرک صفحه ی اصلی سایت : افزایش جذابیت سایت و جذب کاربران جدید و حفظ کاربران قدیمی
 • امکان درج تبلیغات ( بنری ، کلیکی و … ) : درآمدزایی موثر از طریق درج تبلیغات مختلف

تاثیر سئو و بهینه سازی بر سایت دایرکتوری مشاغل

طراحی بهینه ی سایت دایرکتوری مشاغل برای موتورهای جستجوگر نظیر گوگل ، مهم ترین اقدام در جهت پر بازدید کردن سایت است ، با این کار کاربرانی که به دنبال موقعیت های استخدامی هستند ، با مشاهده ی طراحی سایت دایرکتوری مشاغل شما در صفحه ی اول گوگل و بالاتر از رقبا ، جذب سایت شما خواهند شد و بر تعداد بازدیدکنندگان و کاربران سایت شما افزوده خواهد شد که در نهایت درآمد حاصل از سایت شما نیز افزایش خواهد یافت .

تاثیر ثبت سایت در وب دایرکتوری مشاغل بر روی سئو سایت

طراحی سایت دایرکتوری مشاغل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا به دلیل کاربردی بودن وب سایت دایرکتوری مشاغل و تعداد زیاد کاربران آن ، با ثبت لینک هر سایتی در چنین سایت هایی ، ترافیک کاربری سایت افزایش خواهد یافت در نتیجه این امر موجب بهینه سازی سایت در نظر موتورهای جستجوگر خواهد شد و از رقبا پیشی گرفته و در صفحات اول گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر دیده خواهد شد، از طریق ثبت لینک سایت های دیگر در سایت دایرکتوری مشاغل ( جهت افزایش ترافیک سایت ) می توان کسب درآمد کرد زیرا به صورت پولی ثبت لینک در چنین سایت هایی انجام می شود .

در واقع با ثبت لینک وب سایت ها هم سایت میزبان و هم سایت مهمان نفع خواهد برد ، یکی از طریق دریافت حق ثبت و دیگری از طریق افزایش کاربران سایت خود ، لذا همواره سایت های دایرکتوری مشاغل از جمله سایت های پرطرفدار و درآمدزا هستند که مورد توجه کاربران بسیاری قرار دارند. با ثبت لینک یک سایت در سایت دایرکتوری مشاغل ، در اصل بک لینک گذاری انجام شده است که این امر تاثیر بسیار خوبی بر سئوی سایت خواهد داشت ، لذا جهت گرفتن بک لینک کافی است که لینک سایت خود را در چنین سایت هایی با پرداخت هزینه ی آن ثبت کنید .

طراحی حرفه ای و جذاب سایت دایرکتوری مشاغل

ظاهر جذاب و گیرای سایت دایرکتوری مشاغل در جذب سریع تر کاربر بسیار موثر خواهد بود ، از این رو طراحان گروه سئو بمب ، با رعایت سادگی در کنار زیبایی سایت ، طرح گرافیکی سایت را به گونه ای اجرا می کنند که کاربر به راحتی و بدون سردرگمی، به هدف خود در سایت دست یابد .

درج بنرهای تبلیغاتی در سایت دایرکتوری مشاغل

اگرچه بازدید بالای کاربران سایت دایرکتوری مشاغل سبب درآمدزایی برای صاحب آن خواهد شد اما درج تبلیغات در این گونه سایت نباید به گونه ای افراطی و خسته کننده باشد زیرا این کار سبب کاهش بازدیدکنندگان خواهد شد. فضای خالی سایت را با بنرهای شلوغ و زیاد پر نکنید زیرا این کار کاربران گمراه خواهد کرد .

مقالات دسته بندی شده در سایت مشاغل

پس از طراحی سایت دایرکتوری مشاغل ، باید جهت معرفی هر شغل ، مقاله ای مرتبط با آن در دسته بندی آن ثبت نمود که درج مقاله همراه با کلمات کلیدی موجب بهینه سازی موثر سایت نیز خواهد شد .

لزوم طراحی سایت دایرکتوری مشاغل توسط شرکت طراح

تحلیل و آنالیز سایت ، خرید هاست اختصاصی سریع با حجم مناسب ، آنالیز کلمات کلیدی ، طراحی قالب گرافیکی ، برنامه نویسی خلاقانه ، بهینه سازی اختصاصی سایت از نظر موتورهای جستجوگر ، داشتن پهنای باند مناسب و تضمین کننده ی سرعت و دسترس پذیری سایت  ، ریسپانسیو بودن سایت ، داشتن امنیت بالا و … از جمله موارد فنی است که به دلیل تخصصی بودن این موارد ، لازم است تا امر پیاده سازی و طراحی یک سایت اصولی و با کیفیت ، توسط تیم طراح حرفه ای و باتجربه با اتکا به دانش تخصصی و متدهای استاندارد انجام شود، از این رو به منظور طراحی سایت دایرکتوری مشاغل خود ، با کارشناسان طراح سئو بمب در ارتباط باشید .

نیازسنجی و پیاده سازی طرح اولیه طراحی سایت دایرکتوری مشاغل

ارائه ی مشاوره ی رایگان شرکت سئو بمب در زمینه ی طراحی تخصصی وب سایت، اولین اقدام جهت دریافت راهنمایی لازم در این حوزه می باشد زیرا ابتدا باید مشخص شود که مدیر سایت از طراحان تیم سئو بمب چه انتظاراتی دارد ، سپس طرح اولیه با توافق طرفین اجرا می گردد ، محتوا و طرح ایده های خلاقانه نیز به توافق دو طرف خواهد رسید و در نهایت پس از تست و بازنگری سایت از طریق پنل مدیریت، آموزش نحوه ی مدیریت توسط تیم به مدیر ارائه خواهد شد و سرانجام با نهایی شدن طرح اصلی و اعمال تغییرات احتمالی ، سایت آماده ی بازدید کاربران می گردد.

پس از پیاده سازی سایت طراحی شده ، همچنان امکان اعمال تغییرات در صورت لزوم وجود خواهد داشت و از آنجا که کدنویسی سایت به صورت اختصاصی توسط گروه سئو بمب انجام می شود ، به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توان در سایت مطابق با خواسته های صاحب سایت ، تغییراتی را اعمال نمود، جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی درج شده ، با ما در تماس باشید. طراحی سایت دایرکتوری مشاغل خود را در اولین فرصت به تیم طراحان ما بسپارید .

همه نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات سایت یا سئو رو از طریق فرم زیر ارسال کنید