SEOBOMB
Img
طراحی سایت پزشکی در سال ۲۰۲۰

طراحی سایت پزشکی در سال ۲۰۲۰

طراحی سایت پزشکی کار بسیار چندان ساده و پیش پا افتاده ای نیست! زیرا رشته ی بسیار حساس و تخصصی پزشکی از جمله مشاغلی است که به علت گستردگی فراوان علم پزشکی و رقابت میان پزشکان با هم در رابطه با ارائه ی خدمات پزشکی ، لزوم می دارد که حتی یک پزشک متخصص داری یک سایت پزشکی معتبر باشد ، از این رو چنانچه خواهان طراحی سایت پزشکی هستید ، با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا چگونگی طراحی سایت پزشکی توسط طراحان شرکت سئو بمب مورد ارزیابی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:  طراحی سایت املاک

 

الزامات طراحی سایت پزشکی

الزامات طراحی سایت پزشکی

الزامات طراحی سایت پزشکی

پیشرفت های روزافزون در شاخه های مختلف پزشکی ، پیدایش تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی های نوین از یک طرف و نیز افزایش آمار بیماران از طرف دیگر سبب شده است که روند درمان بیماران شتاب بیشتری بگیرد که با روش های سنتی دیگر این امر محقق نخواهد شد لذا با روش های جدیدی نظیر وب سایت ها ، فضای مجازی و اینترنتی که طراحی سایت پزشکی می تواند این بستر را شکوفا سازد ، می توان این هدف را محقق ساخت. طراحی سایت پزشکی مانند سایر حرفه ها در دنیای مدرن امروزی ، نیاز به تخصص های حرفه ای دارد ، لذا طراحان ما در شرکت سئو بمب ، به صورت کاملا استاندارد و حرفه ای به طراحی سایت پزشکی برای متقاضیان چنین سایت هایی اقدام می کنند .

بیشتر بخوانید:  آموزش طراحی سایت با وردپرس

 

مزایای طراحی سایت پزشکی

 • نمایش فضا و مکان مطب یا کلینیک به شکل تور مجازی
 • نمایش محل مطب یا کلینیک از طریق نقشه های گوگل
 • امکان درج تبلیغات بنری و عکسی
 • ارتباط نزدیکتر و موثرتر پزشک با بیمار
 • نمایش اطلاعات تماس به کاربران
 • پیدا کردن متقاضیان و بیماران
 •  ارائه ی وقت ویزیت بدون دردسر
 • گرفتن وقت ویزیت در ساعت های خالی
 • ارائه ی مشاوره رایگان به بیماران
 • کاهش ترافیک تماس تلفنی به منشی پزشک
 • شناخته شدن در بین دیگر پزشکان
 • جذب مراجعه کنندگان بیشتر
 • ارائه ی مقالات پزشکی روز
 • امکان پاسخگویی به کاربران در هر مکانی
 • امکان مشاوره ی آنلاین پزشکی در هر زمانی
 • امکان گزارشگیری از فعالیت های انجام شده در سایت
 • ثبت آنلاین و راحت نوبت دهی به بیماران
 • پرداخت حق ویزیت پزشک به صورت آنلاین
 • ایجاد حساب کاربری برای کلیه بیماران و کاربران
 • ارائه ی اطلاعات مفید پزشکی به کاربران
 • پاسخ دهی به سئوالات فراوان و تکراری بیماران
 • آگاهی بیماران از نحوه ی دقیق و درست مصرف داروها
 • اطلاع رسانی به موقع به بیماران در رابطه با حضور یا عدم حضور پزشک در مطب
 • دسترسی سریع پزشک به بیماران به صورت آنلاین
 • اطلاع رسانی به موقع به بیماران
 • شناخت بیماران از پزشک معالج خود
 • پاسخ گویی آنلاین به پرسش و پاسخ های کاربران
 • رضایتمندی بیماران و کاربران
 • کاهش هزینه های رفت و آمد
 • صرفه جویی در وقت
 • افزایش اعتبار پزشک و درآمد او
 • ایجاد فضایی امن و معتبر برای تعامل با بیماران

 

کاربرد طراحی سایت پزشکی

کاربرد طراحی سایت پزشکی

 

 کاربرد طراحی سایت پزشکی

سایت های پزشکی کاربردهای متفاوتی دارند لذا طراحی سایت پزشکی با توجه به کاربرد آن انجام می شود ، از این رو صفحه ی اصلی سایت های پزشکی نسبت به هم متفاوت هستند ، اما به طور کلی صفحه ی اصلی سایت شامل عناوین زیر خواهد بود :

درباره ما

نوشتن در مورد توانایی ها و افتخارات پزشک در این آیتم انجام خواهند شد که رزومه ی تحصیلی و کاری پزشک نیز در همین راستا صورت می پذیرد .

تماس با ما

در این بخش که شامل فیلدهایی است ، کاربران سایت ، نظرات و انتقادات خود را بیان خواهند کرد و در صورت لزوم راهنمایی های مورد نیاز خود را از پزشک دریافت خواهند کرد .

رزرو آنلاین

در این قسمت ، رزرو آنلاین برای مراجعه کنندگان به سایت انجام می شود که ویژگی خاصی ندارد ، اما در سایت های مخصوص بیمارستان ها ، این بخش دارای آیکون هایی نظیر ، جستجوی پزشک ، تفکیک پزشکان از منظر تخصص و … می باشد .

مقالات و اخبار پزشکی

در این بخش مقالات و آخرین دست آوردهای حوزه ی پزشکی عنوان خواهد شد .

پرسش و پاسخ های متداول

پرسش و پاسخ های متداول قسمت بسیار مهمی است که نیاز بسیاری از کاربران را مرتفع می سازد و فرد می تواند از تجربیات سایر کاربران نیز استفاده نماید .

گالری تصاویر و ویدئو ، سامانه تست آنلاین بیماری ، تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی و … دیگر بخش های احتمالی یک سایت پزشکی هستند .

طراحی سایت پزشکی توسط شرکت سئو بمب

تیم طراح ما ، به طور کاملا حرفه ای با مجموعه ی از امکانات و روش های نوین و استاندارد ، سایتی را طراحی خواهد کرد که ویژگی هایی ذیل را در برخواهد داشت :

 1. سایتی به شکل کاملا ریسپانسیو
 2. مدیریت محتوای وردپرس بسیار امن
 3. امکان مدیریت فایل های پزشکی
 4. طراحی آیتم ارائه ی مقالات پزشکی
 5. طراحی بخش خدمات و تخصص ها
 6. طراحی پرداخت هزینه از طریق درگاه اینترنتی
 7. طراحی صفحه وب مشاوره آنلاین
 8. طراحی صفحه وب درج و دانلود مقالات
 9. طراحی بخش نمایش تازه های پزشکی
سیستم طراحی سایت پزشکی

سیستم طراحی سایت پزشکی

سیستم طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ( CMS ) است که امکان مدیریت محتوا و بروزرسانی سایت ، توسط خود پزشک یا تیم طراح سایت پزشکی وجود خواهد داشت. بهینه سازی برای گوگل ( سئو ) و مسائل گرافیکی سایت پزشکی باید بسیار قوی طراحی گردد تا سایت طراحی شده به رتبه ی مناسبی در میان موتورهای جستجوگر دست یابد .

قرارگیری درست و منظم آیتم هایی نظیر ؛ رزرو آنلاین ، معرفی خدمات پزشک ، درباره ما ، مقالات پزشکی، اسلاید تصاویر و سایر منوهای سایت ، سبب افزایش جذابیت سایت و در نتیجه جذب کاربران بیشتر خواهد شد .

طراحی سایت پزشکی بر اساس موتورهای جستجوگر گوگل موجب می شود تا کاربران در موضوعات مختلف بتوانند سایت را پیدا کنند ، لذا یک بودن رتبه ی سایت طراحی شده بسیار مهم می باشد که توسط تیم طراح این امر باید به درستی با روش های استاندارد انجام شود .

از آنجا که بسیاری از کاربران ، از طریق موتورجستجوگر گوگل وارد سایت ها می شوند ، لذا بهینه سازی سایت پزشکی برای گوگل از ویژگی های مهم طراحی سایت حرفه ای خواهد بود، موفقیت یک سایت پزشک زمانی حاصل خواهد شد که رتبه ی بالا در نتایج گوگل در کلمات کلیدی و سرعت ، کارایی و گرافیک جذاب سایت ، موجب افزایش جذب کاربران سایت پزشکی گردد که در نتیجه مراجعه کنندگان به مطب یا کلینیک پزشکی نیز افزایش یابند .

روش های طراحی سایت پزشکی

طراحان شرکت سئو بمب ، در جهت طراحی سایت پزشکی ابتدا نیازمندی های سایت را استخراج می کنند بدین معنی که سایت چه خدماتی را ارائه می دهد و چه نیازهایی از کاربر را برطرف می سازد که در نهایت پس از نیاز سنجی و دریافت انتظارات پزشک از سایت ، در مورد محتوای سایت تحقیق و بررسی های لازم انجام می شود تا بهترین روش ارائه ی محتوای سایت که شامل ؛ متن ، تصاویر ، اطلاعات تماس و … است ، پیشنهاد گردد .

پس از انجام توافق طرفین در مورد موارد اولیه سایت ، مراحل اجرایی زیر به نوبت انجام می شود :

ارائه ی طرح اولیه

طراح اولیه سایت که طرحی گرافیکی بوده و شامل صفحه اصلی ، درباره ما ، تماس با ما و سایر بخش های وب سایت است ، توسط تیم طراح ، طراحی می گردد و با ارائه به کارفرما ( پزشک ) ، بر روی نمونه طراحی شده توافق لازمه انجام می شود تا مرحله اصلی طراحی سایت آغاز گردد .

طراحی قالب اصلی

پس از اجرای طرح اولیه سایت ، تیم طراح سئو بمب ، اقدام به دیزاین صفحات مختلف سایت کرده و کلیه ملاک های طراحی ایده آل را در آن رعایت می کنند که در این رابطه هماهنگی رنگ ، لوگو ، تصاویر سایت و  .. منطبق بر زمینه ی پزشکی سایت خواهد بود تا کاربر با سایتی منظم و یکپارچه مواجه گردد. پزشک می تواند با توجه به سلیقه ی خود تا حدودی نسبت به طرح اولیه سایت ، تغییراتی درخواست کند لذا کلیه عناصر گرافیکی و بصری سایت قبل از پیاده سازی به تایید صاحب سایت خواهند رسید .

کدنویسی سایت

پس از دریافت طرح نهایی سایت پزشکی ، تیم طراح روند برنامه نویسی سایت را آغاز می کند که این کد نویسی به جهت اهمیت بالای آن ، باید به بهترین شکل مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استاندارد دنیای وب صورت پذیرد. کدنویسی یک سایت در حکم اسکلت بندی یک ساختمان است لذا کدنویسی صفر تا صد سایت پزشکی توسط تیم فنی انجام خواهد شد که موجب تسلط کامل تیم طراح به کلیه خطوط برنامه نویسی سایت شده و در صورت بروز هر گونه خطایی ، به سرعت می توان آن را برطرف ساخت. کدنویسی صحیح و استاندارد سایت موجب سرعت بالای سایت و بازدهی مناسب آن خواهد شد .

ورود اطلاعات اولیه

پس از اینکه تیم طراح ما ، کدنویسی سایت را به درستی به پایان رساندند ، دیتاگذاری یا همان مرحله ی ورد اطلاعات به سایت انجام می شود ، در این مرحله ممکن است برخی باگ های سیستم شناسایی شده و توسط تیم طراح اطلاح گردند .

آزمایش و بازنگری سایت

در این مرحله که یک خروجی کاملا خام در اختیار صاحب سایت قرار می گیرد ، مرحله ی تست و بازنگری خواهد بود بدین معنی که یک فضای هاست نمونه در اختیار پزشک یا مدیر سایت قرار می گیرد تا از طریق پنل مدیریت با سایت کار کند و نظرات خود را به تیم طراح ارائه نماید. پس از تست سایت از طریق مدیر ، ممکن است نیاز به اعمال تغییراتی جدید در سایت باشد که در صورت لزوم تیم طراح این تغییرات را اعمال خواهد کرد .

تحویل و آموزش کار با پنل مدیریت

در مرحله ی پایانی ، تیم طراح سئو بمب ، کار با پنل مدیریت را به مدیر سایت آموزش می دهند که این آموزش می تواند به صورت حضوری و ارائه DVD یا فلش مموری باشد. در واقع در این مرحله دانش تیم طراح ما به مدیر سایت منتقل خواهد شد که پس از چند روز از تست سایت و اتمام کار و همچنین با تایید مدیر ، طی یک دوره چند روزه ، سایت به طور کامل روی دامنه اصلی اجرا می شود و کاربران می توانند از سایت بازدید کنند .

طراحی سایت پزشکی شما

شرکت طراحی سایت سئو بمب ، به صورت حرفه ای و زبده وارد طراحی سایت های مختلفی نظیر سایت پزشکی ، کلینیکی و بیمارستانی شده است ، لذا چنانچه شما به داشتن یک وب سایت پزشکی معتبر و مفید تمایل دارید ، می توانید برای رسیدن به این امر ، از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت،  با ما ارتباط برقرار کنید. همکاران ما در سایت سئو بمب ، پاسخ گوی سئوالات شما در این زمینه هستند .

همه نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات سایت یا سئو رو از طریق فرم زیر ارسال کنید