SEOBOMB
Img
مهمترین پارامتر تاثیرگذار در تجارت آنلاین

مهمترین پارامتر تاثیرگذار در تجارت آنلاین

تکنیک و یا الگویی که در این مقاله به شما معرفی می شود را اگر در هر حوزه ای از زندگی خود پیاده سازی کنید، قطعا به موفقیت چشمگیری دسترسی پیدا خواهید کرد، در این مقاله به شما خواهم گفت که چگونه با کار کمتر به نتایج بزرگی دسترسی پیدا کنید. مطمئن باشید که در هر حوزه ای که می خواهید پیشرفت کنید، یک اصل وجود دارد که همان اصل باعث موفقیت شما می شود و موارد دیگر، بیشتر در حاشیه قرار دارند! شما باید بتوانید در هر حوزه ای به دنبال کار هوشمندانه باشید، زیرا صرفا با کار کردن زیاد، هیچ شخصی به موفقیت نرسیده است.

بیشتر بخوانید:  آموزش کسب و کار اینترنتی

اگر قرار باشد که صرفا تلاش زیاد به موفقیت های عظیم منجر شود، پس کارگرهای معدن، باید ثروتمندترین مردان جهان باشند، زیرا میزان انرژی که می سوزانند از همه ی شغل های دیگر بیشتر است، ولی متاسفانه آنها جزء قشر فقیر جامعه محسوب می شوند! پس سعی کنید که در زندگی خود به دنبال حاشیه نباشید و تمام حواس خود را بر روی موارد کوچکی متمرکز کنید که می تواند زندگی شما را متحول کند، برای درک بهتر این موضوع به شما پیشنهاد می کنم که با سایت سئو بمب همراه باشید تا شما را بیشتر با قانون هشتاد بیست آشنا کنم.

اگر به دنبال کار کم با بهروری بیشتر هستید در دوره ی آموزشی ساخت تجارت آنلاین شرکت کنید.

قانون هشتاد بیست چیست؟

قانون هشتاد بیست چیست؟

قانون هشتاد بیست چیست؟

این قانون می گوید که شما با انجام بیست درصد کار هوشمندانه، می توانید به هشتاد درصد نتایج عالی دسترسی پیدا کنید، نکته ی بسیار مهمی که در این قسمت وجود دارد این است که این قانون، می تواند برای شما به صورت برعکس عمل کند و تمام رویاهای شما را در هم بشکند! برای مثال در رابطه با روابطه عاطفی، بیست درصد رفتارهای نامناسب شما، می تواند باعث هشتاد درصد اختلافات زندگی شما شود و این اتفاق اغلب به صورت ناخودآگاه رخ می دهد، زیرا هیچ شخصی از روز اولی که وارد یک رابطه ی عاطفی می شود به تلاق و شکست فکر نمی کند و متاسفانه افراد جامعه بدون آموزش و تجربه ی کافی وارد یک رابطه ی عاطفی می شوند و اینگونه افراد، مسیر زندگی خود را به شکست منتهی می کنند.

چگونه از این قانون به بهترین شکل استفاده کنیم؟

در واقع این قانون مانند چاقویی است که هم می تواند شما را نجات دهد و هم می تواند شما را به گردابی فرو ببرد که خلاص شدن از آن کار ساده ای نیست و چنین اتفاقی میتواند به صورت خودآگاهی و یا ناخودآگاهی برای شما اتفاق بیفتد که در هر صورت راه چاره ی آن، آموزش دیدن از افرادیست که به نتایج خوبی دسترسی پیدا کرده اند، پس باید آموزش را به یکی از مهمترین اهداف خود تبدیل کنید، زیرا آموزش مانند سرمایه گذاری های بسیار سنگینی است که شما بر روی خودتان انجام می دهید، اما منظور از آموزش دیدن، قطعا گذراندن کلاسهای دانشگاهی نیست.

زمانی به قدرت بی نهایت این قانون پی بردم که متوجه شدم، با کار کمتر میتوان به نتایج بزرگی رسید، برای مثال: همیشه فکر می کردم اگر به تخصص های خیلی سخت را یاد بگیرم، خیلی راحت تر می توانم پول دربیاورم، زیرا همه ی افراد جامعه، حاضر نیستند که به یادگیری تخصص های خیلی سخت بپردازند و در نهایت رقابت برای من خیلی کمتر خواهد بود و خیلی راحت تر می توانم پولسازی کنم، اما زمانی متوجه اشتباهم شدم که هیچ پیشرفتی در درآمد همکاران خودم ندیدم! یعنی تنها کافیست که به درآمد افرادی نگاه کنید که به کارهای فنی و تخصصی می پردازند! درآمد یکسال آنها را در نظر بگیرید و رشد صعودی درآمد آنها را با افرادی مقایسه کنید  که در بازار کار می کنند و گاها سواد خواندن و نوشتن هم ندارند! به وضوح متوجه خواهید شد که افرادی که در دسته اول قرار دارند، هیچ پیشرفت چشمگیری در کار آنها دیده نمی شود، اما افراد دسته دومی وجود دارند که سواد چندانی ندارند، اما میلیاردر هستند!

بیشتر بخوانید:  کسب درآمد از اینترنت با ۷ راه پولساز و بدون نیاز به سرمایه

آیا صرفا یادگیری و آموزش پارامترهای مهمی در کسب و کار محسوب می شوند؟

در نظر داشته باشید که یادگیری و آموزش، می تواند باعث رشد و پیشرفت تجارت شما شود، اما نباید صرفا به آموزش  و تخصص های خیلی سخت فکر کنید! کسب و کارهایی که بازهای زمانی خیلی زیاد را از شما بگیرد و بیشتر جنبه ی کار کارمندی و کارگری داشته باشد، نمی تواند شما را به درآمدهای خیلی بالا برساند، بنابراین اگر خیلی خوب در این نوع تخصص ها تلاش کنید، می توانید با سالها تلاش زیاد و مستمر، خود را جزء اقشار متوسط جامعه ببینید!

اگر به دنبال تخصص های پولساز هستید، سئو بمب دوره ی آموزشی بهینه سازی داخلی سایت را به شما پیشنهاد می کند.

اگر کمی با نگاه عمیقتر به اطراف خود نگاه کنید، متوجه خواهید شد که طبق قانون هشتاد بیست، شما می توانید با تخصص هایی به درآمد بالا برسید که نیازی به زمان گذاشتن خیلی زیاد، ندارند و برای شروع یک کسب و کار، نیازی نیست که همه ی کارها را خودتان انجام دهید، زیرا همیشه افرادی وجود دارند که خیلی از کارها را از شما بهتر انجام می دهند. بنابراین شما با سیستم سازی کارهای خود، می توانید زمان بیشتری برای فکر کردن داشته باشید، شما باید بتوانید روزانه حداقل ۳۰ دقیقه تا یک ساعت را به خود و کسب و کارتان اختصاص دهید و در این بازه ی زمانی، باید به مسائلی فکر کنید که به کسب و کار شما کمک می کند.

حرف آخر

برای موفقیت در تجارت آنلاین، تا می توانید آموزش ببینید و از تلاش های خیلی سخت غافل نشوید، سعی کنید کاری که انجام می دهید، هوشمندانه باشد! زیرا اگر صرفا کار سخت را اولویت زندگیتان قرار دهید، هر کسی می تواند آن را انجام دهد، پس تنها کافیست که کاری هوشمندانه انتخاب کنید و در کار خود مصمم باشید و پیشرفت های کوچک خود را تحسین کنید تا کم کم به موفقیت های بزرگ دسترسی پیدا کنید. مطمئن باشید که در هر حوزه ای که می خواهید پیشرفت کنید یک اصلی وجود دارد که همان اصل باعث موفقیت شما می شود و موارد دیگر، بیشتر در حاشیه قرار دارند!

به این مطلب امتیاز دهید
  • رشد کسب و کار و بهبود فردی
  • مهمترین عامل موفقیت
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۲ رای)

همه نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات سایت یا سئو رو از طریق فرم زیر ارسال کنید