SEOBOMB
Img
آموزش ایمیل مارکتینگ ۲۰۱۹

آموزش ایمیل مارکتینگ ۲۰۱۹

آموزش ایمیل مارکتینگ به سبک سئو بمب را به شکلی جامع برای شما عزیزان فراهم کردیم تا با استفاده از شرکتهای ایمیل مارکتینگ رایگان بتوانید بازاریابی کسب و کار اینترنتی خود را گسترش دهید. اصول ایمیل مارکتینگ همواره بر اساس روش هایی ثابت بوده است و همواره شما می توانید با استفاده از آموزش ایمیل مارکتینگ با وردپرس ارتباطات بسیار موثری را با مشتریان خود برقرار کنید. میلرلایت یکی از بهترین شرکتهای ایمیل مارکتینگ است که در این مقاله قصد داریم به آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت بپردازیم.

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ قلب تپنده ی کسب و کار اینترنتی شماست، زیرا شما با استفاده از بازاریابی ایمیلی، می توانید با مخاطبان سایت خود، ارتباط برقرار کنید، شما تنها با استفاده از این روش می توانید به صورت رایگان بازاریابی اینترنتی خود را گسترش دهید و کمپین های تبلیغات گسترده ای را شروع کنید و این مزیت کسب درآمد از اینترنت است که شما در ابتدا بدون سرمایه اولیه از طریق سئو ، سایت خود را به گوگل معرفی می کنید و سپس با استفاده از ایمیل مارکتینگ با کمترین هزینه، کمپین های تبلیغاتی خوبی را راه اندازی می کنید.

بیشتر بخوانید:   آموزش بازاریابی اینترنتی با ۱۰ تکنیک سال ۲۰۱۸

 

افزایش ترافیک سایت با استفاده از روش های نوین بازاریابی اینترنتی

همیشه اختلاف زیادی بین انتخاب دو گزینه ی شبکه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ وجود دارد و در عین حال مردم نمی دانند که به صورت دقیق باید از کدام روش جهت بهبود کسب درآمد از اینترنت خود استفاده کنند. پاسخ سوال، کاملا واضح است! اگر وب سایتی دارید و می خواهید از طریق آن، کسب درآمد کنید، باید از هر دو روش به عنوان یک ابزار استفاده کنید، یعنی از هر دو روش تبلیغاتی، جهت ارائه ی تولید محتوا و ارتباط برقرار کردن با مخاطب خود استفاده کنید و افرادی که به کسب و کار شما علاقه مند هستند را به وب سایت خود جذب کنید. اما اگر بخواهید به صورت انحصاری از یکی از آنها استفاده کنید، قطعا در ادامه با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد.

بیشتر بخوانید:    انواع کسب و کار اینترنتی در ایران

همواره افراد زیادی از شبکه های اجتماعی طرفداری می کنند و افراد بسیار زیاد دیگری هم، از طرفداران سرسخت بازاریابی ایمیلی هستند، اما واقعا استفاده از کدام یک از آنها برای شما پولسازتر خواهد بود؟ پاسخ واضحی برای این سوال وجود ندارد، زیرا افراد زیادی توانسته اند از طریق شبکه های اجتماعی به درآمد های فوق العاده دسترسی پیدا کنند و از طرف دیگر، شرکت های بزرگ زیادی وجود دارند که از روش بازاریابی ایمیلی، به نتایج مطلوبی دست پیدا کردند.

امروزه کسب درآمد مستقیم از طریق شبکه های اجتماعی بسیار سخت شده است و به شدت توصیه می شود که از چنین ابزارهایی جهت ورود افراد جامعه به وب سایت خود استفاده نمائید و در واقع شما باید بتوانید با چنین ابزارهایی فروش وب سایت خود را افزایش دهید.

بازاریابی ایمیلی یا شبکه های اجتماعی پر هزینه

با توجه به رقابت بسیار زیادی که سالهاست در کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی بوجود آمده است، برای ایجاد کسب و کار خود، باید سرمایه اولیه قابل توجهی را کنار بگذارید و با توجه به بحث فیلترینگی که همیشه در کشور ایران وجود دارد، حتی کنار گذاشتن سرمایه اولیه هم کار منطقی نیست! اما با آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ می توانید یک پنل رایگان ایمیل مارکتینگ با میلر لایت را برای خود ایجاد کنید، که پیشنهاد سئو بمب ، این است که از هر دو روش، جهت افزایش بازدید وب سایت خود و ایجاد پیشنهادهای ویژه ی مختلف، استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:   سئو چیست و چگونه با آن تجارت خود را گسترش دهیم؟

آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ با میلرلایت

میلرلایت یکی از بهترین و معتبرین شرکتهای ایمیل مارکتینگ در جهان است که امکانات بسیار فراوانی را به صورت کامل در اختیار شما قرار می دهد، این شرکت معتبر که در کشور لیتوانی قرار دارد، زمانی در کشور ایران، دارای نمایندگی بود و مدت زمانی هم شرکت سئو بمب از خدمات این نمایندگی ایرانی میلرلایت استفاده می کرد، اما چند ماه پیش، ارتباط خودش را با این نمایندگی ایرانی که شرکت کارزار بود قطع کرد و شرکت کارزار علت قطع همکاری را، تحریم کشور ایران بیان کرد.

دروغ بزرگ شرکت کارزار در مورد تحریم ایران توسط میلرلایت

وقتی با پشتیبانیه شرکت میلرلایت صحبت کردم، متوجه شدم که هیچ تحریمی در کار نبوده و علت قطع همکاری میلرلایت با شرکت ایران این بوده است که شرکت کارزار از قوانین میلرلایت پیروی نکرده و همین الان هم بیشتر کاربران میلرلایت ایرانی هستند و تازه کاربران ایرانی باخیال راحت به فعالیت خودشون در میلرلایت ادامه می دهند و اگر قرار بود که میلرلایت ایران را تحریم کند، پس شرکت سندر هم باید ایران را تحریم می کرد! زیرا شرکت کارزار، بعد از قطع همکاری بامیلرلایت، با شرکت سندر وارد همکاری شد و از همه مهمتر این است که شرکت سندر هم در کشور لیتوانی قرار دارد، پس اگر قرار به تحریم باشد که هر دو شرکت باید ایران را تحریم کنند، چون هر دو کمپانی در کشور لیتوانی قرار دارند!

پنل ایمیل مارکتینگ رایگان با میلرلایت

گام اول: شما با استفاده از پنل بازاریابی ایمیلی میلرلایت می توانید هزار نفر را در حساب کاربری خود داشته باشید و به صورت نامحدودی ایمیل به آنها ارسال نمائید، برای استفاده از سرویس ایمیل مارکتینگ رایگان، تنها کافیست که در سایت میلرلایت ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام، به تکمیل حساب کاربری و تائید ایمیل سایت خود بپردازید.

نکته ی بسیار مهمی که باید در هنگام ثبت نام، آن را رعایت کنید، این است که حتما با آدرس ایمیل وب سایت خود، ثبت نام را انجام دهید.

گام دوم: بعد از تکمیل حساب کاربری خود، منویی در قسمت بالای سایت، برای شما ظاهر می شود که از بخش پیشخوان یا Dashboard می توانید، یک آمار کلی از فعالیت خود در سایت میلرلایت را داشته باشید، بخش دوم برای ساخت کمپین است، که در این قسمت می توانید از ایمیل های مستقیم به کاربران خود با تاریخ و زمانی مشخص استفاده کنید، برای مثال، ممکن است شما سه روز بعد بخواهید پیامی را به کاربران خود ارسال نمائید، بنابراین می توانید پیام خود را در بخش کمپین، به گونه ای تنظیم کنید، که به صورت خودکار ، سه روز بعد، پیام شما به inbox کاربرانتان ارسال شود.

ایجاد کمپین تبلیغاتی ایمیل مارکتینگ

ارسال اطلاعات کاربران از داخل وردپرس به میلرلایت

گام سوم: برای انجام ایمیل مارکتینگ با وردپرس، کافیست که تنها از افزونه ی هماهنگ ساز وردپرس و میلرلایت استفاده کنید، تا به صورت اتوماتیک، هر شخصی که اطلاعات خودش را در هر قسمت از سایت شما ( فرم ثبت نام، دیدگاه ها،  محصولات و …. ) وارد کرد، این اطلاعات در مخزن میلرلایت شما ذخیره شود. اما چگونه می توانیم این افزونه را به میلرلایت متصل کنیم؟

آموزش ایمیل مارکتینگ با وردپرس

گام چهارم: برای انجام این کار، باید بر روی پروفایل کاربری میلرلایت خود ، که در منو بالا، سمت راست قرار دارد، کلیک کنید و از منوی باز شده، گزینه ی integrations را انتخاب کنید. با انجام این کار، شما به صفحه ی جدیدی منتقل می شوید که باید بر روی گزینه ای که لوگو وردپرس بر روی آن قرار دارد، کلیک کنید و در صفحه ی جدید مانند تصویر زیر، کد API میلرلایت را بردارید و در درون پلاگین وردپرسی خودتان قرار دهید. حالا اتصال وردپرس شما به میلرلایت برقرار شده است، اما کار شما هنوز تمام نشده و برای ادامه ی کار، باید کمپین هایی را راه اندازی کنید.

سرویس تبلیغاتی ایمیل ماکتینگ

استفاده از کمپین های تبلیغاتی در سرویس ایمیل مارکتینگ

گام پنجم: شما باید بتوانید کمپین ها و یا گروه های تبلیغاتی را ایجاد کنید تا بعد از ارسال اطلاعات کاربران سایت شما به داخل مخزن میلرلایت، آن اطلاعات در گروه های دلخواه شما ذخیره شوند. برای ساخت گروه های مختلف می توانید از منوی بالای پنل کاربری خود، بر روی گزینه ی subscribers کلیک کنید تا به صفحه ی جدیدی منتقل شوید، در مرحله ی بعد می توانید از منو جدیدی که در صفحه ی subscribers برای شما ایجاد می شود گزینه ی group را انتخاب نمائید و گروه های بسیار زیادی را برای خودتان ایجاد کنید.

گام ششم: گروه های ایجاد شده ی مرحله ی قبل را، در داخل افزونه ی وردپرسی خود وارد کنید تا بازدیدکنندگان سایت شما، اطلاعات خود را در بخش های مختلف سایت شما وارد می کنند، این اطلاعات در گروه های مختلف، در میلرلایت ذخیره شود.

ساخت صفحات فرود بدون یک خط کد نویسی

صفحات فرود، صفحاتی هستند که شما می توانید خدمات و یا محصولات خود را به صورت رایگان در اختیار بازدیدکنندگان وب سایت خود، قرار دهید و در این صورت شما می توانید اطلاعات بازدید کنندگان سایت خود را دریافت کرده و در مرحله ی بعد روش های بازاریابی اینترنتی را اجرا کنید، البته ساخت صفحات فرود، فقط برای خدمات رایگان نیست، بلکه می تواند برای معرفی یک محصول یا خدمات هدفمند شما باشد.

گام هفتم: برای ایجاد این گونه صفحات، تنها باید به بخش forms مراجعه کرده و سپس، وقتی به صفحه ی جدیدی منتقل شدید، می توانید با کمی Drag & Drop یک صفحه ی فرود ایجاد کنید و در نهایت شورت کد مورد نظر خود را، در بخش های دلخواه وب خود قرار دهید.

ارسال ایمیل اتوماتیک به بازدید کنندگان

گام هشتم: گاهی اوقات لازم است در صفحات وب خود، از فرم هایی استفاده کنید که وقتی بازدیدکنندگان سایت شما، اطلاعات خودشان را وارد می کنند، به صورت اتوماتیک، ایمیلی به حساب کاربری آنها ارسال شود، آن ایمیل، می تواند لینک دانلود رایگان یک آموزش، و یا کد تخفیف باشد. برای انجام این کار، باید از بخش automation فرم هایی را طراحی کنید و هرمتنی را، آنگونه که دوست دارید در ایمیل های اتوماتیک خود قرار دهید.

در این گونه ایمیل ها، می توانید بی نهایت فرم ایمیل اتوماتیک با شکل های مختلف طراحی کنید و هر کدام را در پاپ آپ ها و یا صفحه ای خاص، استفاده نمائید.

هزینه ی ایمیل مارکتینگ

اگر کسب و کار اینترنتی شما کوچک است و می خواهید هزینه های خیلی زیاد را در ابتدای مسیر خود پرداخت نکنید، سئو بمب به شما پیشنهاد می کند که از سرویس ایمیل مارکتینگ رایگان استفاده کنید و هر زمانی که خواستید کار خود را با بازاریابی اینترنتی گسترش دهید، می توانید از پلن هایی استفاده کنید که تعداد کاربران زیادی را در درون خودش ذخیره می کند، بنابراین جهت بررسی قیمت شرکتهای مختلف بازاریابی ایمیلی، می توانید به وب سایت آنها مراجعه کنید و به راحتی پلن مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید
 • معرفی بزرگترین مرجع ایمیل مارکتینگ
 • آموزش قدم به قدم میلرلایت
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۴.۵ (۱۰ رای)

همه نظرات

4 پاسخ به “آموزش ایمیل مارکتینگ ۲۰۱۹”

 1. rasool گفت:

  با عرض سلام

  من ریاضی تدریس می کنم و آدرس سایتم amoozeshlaziz.com/product/eighth-math است آیا ایمیل مارکتینگ برای سایتم مناسب است؟

  • محمد علی کوکائیان گفت:

   با سلام و درود خدمت شما
   دوست عزیز، اگه سایتی دارید که می خواهید از طریق اون کسب درآمد کنید، قطعا به ایمیل مارکتینگ احتیاج دارید، چون بازاریابی ایمیلی یکی از قوی ترین روشهایی است که شما می توانید با مخاطبان کسب و کار خودتان ارتباط برقرار کنید.
   موفق باشید

 2. مهسا گفت:

  با سلام
  من نیاز به اطلاع رسانی در مورد کلاس ها به هنرجویان خود و اطلاع رسانی در خصوص عدم تشکلیل کلاس ها به برخی از آن ها را دارم آیا نیاز به ایمیل مارکتینگ دارم یا خیر؟
  و

  • محمد علی کوکائیان گفت:

   با سلام و درود خدمت شما
   دوست گرامی، ایمیل مارکتینگ بیشتر جنبه ی بازاریابی را برای شما دارد، اما شما از این طریق هم می توانید این کار را انجام دهید، اما به شما پیشنهاد می کنم که برای اطلاع رسانی این گونه موارد، به هیچ عنوان از ایمیل مارکتینگ استفاده نکنید! اینگونه اطلاع رسانی ها باید به صورت لحظه ای به دست افراد مورد نظر شما برسد و دانشجویان شما در سریع ترین زمان ممکن، به اطلاع رسانی شما دسترسی پیدا کنند، بنابراین به شما پیشنهاد می کنم که از ارسال پیامک و یا همان بازاریابی پیامکی استفاده کنید.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات سایت یا سئو رو از طریق فرم زیر ارسال کنید