SEOBOMB
Img
راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل در ۲۰۲۰

راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل در ۲۰۲۰

راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل با ایجاد یک سایت به نتیجه نمی رسد! شما باید با یک متخصص همراه باشید تا بهترین مسیر ممکن را در اختیار شما قرار دهد، لطفا به دنبال این نباشید که همه چیز را از پایه خودتان یاد بگیرید، زیرا شما می توانید با پول زمان را خریداری کنید و این موضوع در همه ی زمینه ها صادق است، البته اگر پول ندارید، مجبور هستید همه چیز را از ابتدا یاد بگیرید و آن را قدم به قدم پیاده سازی کنید. البته اگر برای رسیدن به هدف نهایی خود  ( کسب درآمد از اینترنت ) مشتاق هستید، مطمئن باشید که حتی مسیرهای خیلی سخت برای شما آسان خواهد بود. در این مقاله به روشهایی خواهیم پرداخت که هر کسی باید در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ آن را بداند!

کسب و کار اینترنتی در منزل با تکنیک پولساز 2019

کسب و کار اینترنتی در منزل با تکنیک پولساز ۲۰۱۹

کسب و کار اینترنتی در منزل با ارائه ی تکنیکهای پولساز ۲۰۱۹

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل برای شما دو راه وجود دارد، یا باید بدون سرمایه ی اولیه کار خود را شروع کنید، که در این مسیر باید به شکل انفجاری، انرژی و انگیزه برای ادامه ی تجارت خود داشته باشید، زیرا مسیر ساده ای را پیش رو ندارید و اگر هم سرمایه اولیه خوبی برای راه اندازی تجارت آنلاین دارید که باز هم فوق العاده خواهد بود زیرا همه ی کارها را می توانید به افراد با تجربه بسپارید و خودتان تنها به تولید محتوایی بپردازید که باید درون سایتتان قرار بگیرد، در نظر داشته باشید که هر کدام از این دو مسیر دارای مزایا و معایبی است که با توجه به شرایط کنونی خود، باید یکی را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:  انواع کسب و کار اینترنتی در ایران

اگر سرمایه ی خوبی در اختیار دارید و اشتیاق شما برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل بسیار زیاد است، بهتر است که ذهن خودتان را درگیر مباحثی (مانند: سئو، کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت و ….. ) که تا به حال در عمر خود نشنیده اید، نکنید، زیرا طبق تجربه بازخورد مناسبی را دریافت نخواهید کرد و باید سرمایه ی خود را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل صرف کنید و ذهن خودتان را درگیر تولید محتوایی کنید که مردم جامعه به آن نیازمند هستند.

 بهترین روش تولید پول و ثروت در تجارت آنلاین

یکی از پولساز ترین مشاغل اینترنتی در جهان فروش اطلاعات است یعنی شما از فروش اطلاعات خیلی ساده میتوانید به درآمد اینترنتی چند میلیونی در ماه دست پیدا کنید .اما این موضوع مهم را در نظر داشته باشید که فروش اطلاعات کار چندان ساده ای نیست! بلکه باید در پشت تمام آموزشهایی که تولید می کنید یک توجیه بسیار قدرتمندی داشته باشید که اگر بتوانید چنین کاری را انجام دهید، می توانید از درآمد بسیار بالایی نسبت به کسب و کار اینترنتی در منزل دیگر برخوردار باشید. اما در نظر داشته باشید که باید تخصص، صبر، پافشاری، هزینه و انرژی را چاشنی مسیری کنید که در آن در حال حرکت هستید.

بهترین روش و شاید پولساز ترین روش کسب و کار اینترنتی در منزل این است که تخصص خود را به دیگران بفروشید و از آن کسب درآمد کنید . قطعا افراد زیادی هستند که دوست دارند در جایگاهی فعلی شما باشند که شما با تولید محصولات آموزشی دانلودی میتوانید به  این افراد کمک کنید .  به عنوان مثال :

برخی از افراد جامعه، به دلیل اعتماد به نفس کمی که دارند، می گویند که ما تخصص خاصی نداریم! و نمی دانیم که باید کسب و کار اینترنتی در منزل خود را از کجا و چگونه آغاز کنیم؟ متاسفانه چنین افرادی فکر می کنند که حتما  باید ایده های عجیبی داشته باشند که تا به حال، هیچ شخصی در دنیا ، آن را پیاده سازی نکرده است! اما جالب است بدانید که در  واقعیت، چنین چیزی امکان پذیر نیست! ایده های اجرا نشده، خیلی سخت تر از ایده های دیگر است، زیرا ایده های اجراشده را می توانید از رقبای خود الگو برداری کنید و مسیرهای اشتباه را تجربه نکنید و در نظر داشته باشید که شما می توانید از تخصص های روزمرگی خودتان پول بسازید. شما از همان ابتدای صبح که از خواب بیدار می شوید، به صورت اتوماتیک یکسری کارهایی را با توجه به علاقه ی خود انجام می دهید و باید همین کارها را شناسایی کنید و آنها را تبدیل به آموزش کنید.

کسب درآمد از فروش محصولات فیزیکی

البته همیشه قرار نیست شما حتما  تخصص خودتان را بفروشید، زیرا ایده های زیادی داریم که شما میتوانید کسب و کار اینترنتی در منزل پولساز را راه اندازی کنید به عنوان مثال، در حال حاضر که اواسط سال ۹۷ هستیم، بنده محمد علی کوکائیان در حال بستن یک قرارداد جدید در رابطه با طراحی سایت و سئو هستم، این تجارت مدت ها در بازار، در حالت فعالیت است و بنده فقط وظیفه دارم که آن را وارد حوزه ی آنلاین کنم و جالب است بدانید که این تجارت، محصولات فیزیکی بسیار با کیفیتی دارد که قیمت آن هم بسیار مناسب تر از رقباست و مطمئن باشید که چنین تجارت هایی به راحتی به درآمدهای بالا می رسد.

خیلی از کسب و کارهای سنتی، هنوز وارد تجارت آنلاین نشده اند! شاید درک این موضوع کمی برایتان سخت باشد که اگر هر چه سریع تر تجارت سنتی خود را به تجارت آنلاین تبدیل کنید، بی شک هیچ رقیبی ندارید و به راحتی می توانید به درآمدهایی برسید که گاها رقبای شما در تجارت سنتی، آن را باور نمی کنند. تا به حال پروژه های بسیار زیادی را پیاده سازی کردم که به راحتی به درآمد رسیدند! بنابراین اگر هنوز کسب و کار شما سنتی است، بی تردید باید تغییری در روند کسب و کار خود ایجاد کنید.

آیا کسی وجود دارد که موفقیت کسب و کار اینترنتی در منزل من را تضمین کند؟

خیر، هیچ کسی نمی تواند موفقیت شما را تضمین کند، تنها کسی که می تواند موفقیت شما را تضمین کند، دقیقا خود شما هستید! فریب افراد و یا موسساتی که دروغ می گویند را نخورید، شما تا زمانی که کسب و کار خود را شروع نکنید و بر روی هدف خود پافشاری نکنید، هیچ موفقیتی بوجود نخواهد آمد و فقط زمان شما در حال هدر رفتن است. به جای اینکه دل خودتان را به حرف ها و وعده های دیگران، در رابطه با کسب و کار خوش کنید، به فکر تلاش برای خلق موفقیت در کسب و کار اینترنتی در منزل خود باشید و همواره از افراد موفق در این حوزه کمک بگیرید. 

میزان درآمد زایی شما به چه چیزی بستگی دارد؟

میزان درآمدزایی شما بستگی به خودتان دارد! اگر می خواهید تمام کارهای کسب و کار اینترنتی در منزل را به دیگران واگذار کنید که لازم نیست برای این سیستم، به میزان قابل توجهی زمان بگذارید، اما اگر می خواهید صفر تا صد کار را خودتان پیاده سازی کنید که مطمئن باشید کار ساده ای نیست و باید هم زمان زیادی برای سیستم بگذارید و هم باید تخصص خودتان را در این حوزه، هر روز بیشتر و بیشتر کنید و از همه مهمتر اینکه باید همواره از افراد متخصص کمک بگیرید و برای رسیدن به نتیجه ی پایانی، صبور باشید.

 در این مقاله کلیه ی مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل گفته شده است، اما سایت سئو بمب به شما پیشنهاد می کند که به همین یک مقاله اکتفا نکنید و کلیه ی مقالات سایت سئو بمب را مطالعه کنید و از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید تا مسیر ۶ ماهه ی شما، به چند سال تبدیل نشود.

مراحل کسب  و کار اینترنتی در منزل  

قدم اول )  انتخاب حوزه ای که به آن علاقه مند هستید

اولین و مهمترین قدم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل، انتخاب ایده و حوزه ی فعالیت است. حوزه فعالیت زمینه ای است که در آن فعالیت میکنید  به عنوان مثال حوزه فعالیت سایت طراحی مدرن در رابطه با کسب و کار اینترنتی، سئو، ایمیل مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی میباشد .اگر ایده ی شما را افراد دیگری هم پیاده سازی کرده اند، هیچ مشکلی وجود ندارد و باید با ایجاد مزیت رقابتی، تجارت خود را به افراد  جامعه معرفی کنید، اما اگر ایده ی جدیدی دارید که باید با سایت طراحی مدرن در ارتباط باشید تا بتوانیم میزان موفقیت ایده ی شما را بسنجیم و با مشاوره های رایگان، نحوه ی شروع کسب و کار اینترنتی را به شما بگوییم.

حوزه ی فعالیت شما می تواند در ضمینه های متفاوتی باشد، و البته که حاشیه سود آنها هم، با هم خیلی متفاوت است! برای مثال، اگر در حوزه ی آموزش  و تولید اطلاعات فعالیت می کنید، حاشیه سود بسیار خوبی دارد، زیرا کل مبلغ پکیج آموزشی شما، حاشیه سود شما محسوب می شود. اما شما تنها نباید به حاشیه سود حوزه ی خود فکر کنید، زیرا اگر هم پردرآمد ترین و پرسودترین کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه را راه اندازی کنید، اما علاقه ای به آن نداشته باشید، تجارت شما با شکست مواجه می شود.

ما در جلسه ی اول دوره ی آموزشی ساخت تجارت آنلاین در مورد ایده های کسب و کار اینترنتی صحبت کرده ایم، اما به طور خلاصه نکته ی بسیار مهمی را به شما می گویم که به دنبال تجارت های پولساز نباشید، بلکه به دنبال علاقه ی خود بگردید و این موضوع مهم را بدانید که هر کسب و کاری را می توانید به تجارت آنلاین تبدیل کنید. پس اولین قدم برای راه اندازی تجارت آنلاین، شناسایی توانایی های خود است و سپس با کمک متخصصان باید توانایی های خود را از طریق سایت و ابزارهای آنلاین، به مردم جامعه معرفی کنید.

شاید گفتن این موضوع کمی کلیشه ای شده باشد که باید به دنبال کاری که عاشقش هستید بروید، اما مهمترین کاری که باید انجامش دهید، همین است، چون افراد بسیار زیادی وجود دارند که به دنبال حوزه های پولساز می روند، اما بعد از مدتی کسب و کار اینترنتی در منزل آنها باشکست مواجه می شود، زیرا چنین تجارت هایی، برای چنین افرادی ساخته نشده است!

قدم دوم ) طراحی سایت ساده و بی دردسر برای تجارت خود :

دومین قدم در این سیستم، طراحی سایت با وردپرس می باشد، همانطور که می دانید وردپرس ساده ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است، یعنی هر شخص مبتدی و تازه کاری که با چنین سیستمی کار کند، به راحتی می تواند وب سایت خود را راه اندازی و آن را مدیریت کند. اگر می خواهید وب سایتتان را خودتان ایجاد کنید که سوالهای زیادی در ذهن شما شکا می گیرد که حتما باید با یک متخصص همراه باشید.

داشتن یک وبسایت در کسب و کار اینترنتی در منزل امری بسیار ضروری است، زیرا امروز اعتبار هر کسب و کاری با سایت آن مشخص می شود و اگر هم مشتریان از طریق تجارت سنتی با شما آشنا شوند، حتما قدمت و فعالیت شرکت شما را در حوزه ی آنلاین مورد بررسی قرار می دهند، شاید چنین موضوعی را تا به حال نمی دانستید، اما این مضوع کاملا واقعیت دارد و مطمئن باشید که افراد بسیار زیادی به همین راحتی، مشتریان خود را از دست می دهند.

قدم سوم) راه اندازی فروشگاه سایت

سومین قدم تبدیل وبسایت شما به یک وبسایت فروشگاهی میباشد. معمولا اکثر کسب و کارهای خانگی و یا وب سایت ها به بخش فروشگاه نیازمند هستند که این پیاده سازی چنین مضوع در وردپرس به راحتی امکان پذیر است، اما موضوع بسیار مهمی که باید مد نظر داشته باشید، این است که راه اندازی سایت و یا بخش فروشگاه به تنهایی برای شما درآمد ایجاد نمی کند، زیرا شما باید بتوانید میزان قابل توجهی بازدید کننده بگیرید و بعد از آن، بازدیدکنندگان خود را به کاربر و بعد به خریدار تبدیل کنید.

قدم چهارم )  اضافه کردن امکانات متنوع به سایت خود

اگر از وردپرس استفاده می کنید، اضافه کردن امکانات متنوع به سایت، کار چندان سختی نیست، اما این موضوع مهم را در نظر بگیرید که در این مسیر، نباید کمالگرایانه برخورد کنید، چون برخی افرادی را میبینم که به دلیل کمالگرایی، کاری که باید در عرض یک هفته تمام کنند را هشت ماه طول می دهند و آنقدر مسیر خود را طولانی می کنند که خودشان از تجارت خود سرخورده می شوند، بنابراین صرفا تمرکز خود را بر روی پول ساختن بگذارید و گاهی اوقات هم به ظاهر و شکل وب سایت خود فکر کنید و البته در نظر داشته باشید که زیبایی یک سایت می تواند فوائد بسیار زیادی برای شما داشته باشد، اما نباید تمام زمان و انرژی شما بر روی این موضوع گذاشته شود.

در ظاهر و رنگ بندیه وب سایت خود، نباید از رنگهای خیلی خیلی زیاد استفاده کنید، سعی کنید از دو یا سه رنگ استفاده کنید، بنابراین هرچه سایت شما از نظر رنگ بندی مناسب تر باشد توجه مخاطبان شما بیشتر میشود و این باعث میشود کاربرانی که به سایت شما مراجعه میکنند به شما اعتماد کنند . داشتن امکانات حرفه ای برای یک سایت ضروری است یعنی سایت شما باید دارای پنل کاربری برای مخاطبان شما , درگاه پرداخت و… باشد . هرچه وبسایت خودتان را بیشتر توسعه بدهید کاربران شما بیشتر به شما و کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه شما اعتماد میکنند .

قدم پنجم ) توسعه ی تجارت خود:

تا می توانید محتوا تولید کنید و آنها را در وب سایت خود و بعد در رسانه ها، و یا شبکه های اجتماعی منتشر کنید. تولید محتوا رابطه ی مستقیمی با میزان درآمد شما دارد، شما باید از طریق روش های مختلف، محتوای خود را به صورت کاملا رایگان در اختیار مردم جامعه قرار دهید و مطمئن باشید که اگر مطالب رایگان شما مفید و کاربردی باشد، آنها قطعا از محصولات شما استفاده خواهند کرد و در نظر داشته باشید که تنها راه افزایش فروش شما همین است، زیرا تا زمانی که مردم با تخصص شما آشنا نشوند، هیچ خریدی از شما انجام نخواهند داد.

هر چه بیشتر محتوا تولید کنید و آنها را برای موتور جستجوی گوگل بهینه سازی کنید، می توانید از درآمد بیشتری برخوردار باشید و طبیعتا وقتی محتوای شما به صفحه ی اول گوگل می رسد، افراد بیشتری از کسب و کار خانگی شما دیدن می کنند و اگر محتوای شما به صورت هوشمندانه طراحی شده باشد، آنگاه خیلی راحت می توانید بازدیدکنندگان را به کاربر تبدیل کنید. در واقع سایت شما باید دائما در حال تبدیل کردن باشد و حتی اگر هم افرادی را توانستید به خریدار تبدیل کنید، در مرحله ی بعد باید آن را به خریدار دائم تبدیل کنید.

قدم ششم ) رسیدن به درامد بسیار بالا :

یکی از ساده ترین روشهای کسب و کار اینترنتی در منزل ، تولید محتواست، شما با تولید محتوا خیلی راحت می توانید به درآمد بالا برسید! شاید برایتان عجیب باشد که برای انجام این کار، نیازی به داشتن سایت هم ندارید، کافیست که مقاله ای تولید کنید و آن را در سایت ویرگول درج کنید و بعد از سه روز آن را در صفحه ی اول گوگل مشاهده کنید و اگر کمی هم باهوش باشید، به راحتی می توانید خدمات دیگران را به فروش برسانید و اگر به درآمد بالای این تکنیک فوق العاده شک دارید، آن را از همین امروز شروع کنید و تا چند روز دیگر، از نتایج شگفت انگیز آن لذت ببرید.

برخی سایت ها هستند که برای اینکه خودشان به درآمدهای خوب برسند، بازار گرمی هایی در این حوزه می کنند که هیچوقت برای شما امکان پذیر نیست! آنها می گویند که شما روزی ده میلیون تومان می توانید پولسازی کنید! وقتی آنها خودشان نتوانسته اند که حتی هزار تومان از اینترنت پولسازی کنند، آنوقت می خواهند شما را میلیاردر کنند؟ متاسفانه چنین چیزی امکان پذیر نیست. اگر تا الان به سایت ها و یا افرادی برخورد کرده اید که درآمد مشخصی را برای شما تعیین کردند، بدانید که آنها کلاهبردار هستند، زیرا هیچ درآمد مشخصی در این حوزه وجود ندارد، میزان درآمد شما به انرژی، صبر و پافشاری شما وابسته است، بنابراین دل خود را به حرف های بیهوده و چرند افراد کلاهبردار خوش نکنید. البته در نظر داشته باشید که کسی با پولسازی از طریق اینترنت مخالف نیست، قطعا شما هم می توانید به درآمد های بالا برسید، اما در این بخش خواستم بگویم که مواظب افراد کلاهبردار باشید.

آیا کسب و کار اینترنتی در منزل ، درآمد مشخصی دارد؟

دقیقا میزان درآمد زایی کسب و کار اینترنتی در منزل رایگان به خود شما بستگی دارد، یعنی هیچ حداقل و یا حداکثر درآمدی در این سیستم وجود ندارد! از تبلیغات دروغ شرکت مختلف فاصله بگیرید و مراقب باشید که به دام آنها نیافتید. می خواهم موضوع بسیار مهمی را برای شما باز کنم، اگر به تازگی می خواهید کسب و کار اینترنتی در منزل را آغاز کنید و تا به حال هیچ تجربه ای نداشته اید، به دنبال درآمدهای میلیاردی نباشید! زیرا در اینگونه مواقع، اگر به چنین درآمد های نرسید، شما سرخورده می شوید و به صورت کامل تجارت آنلاین را رها خواهید کرد و به احتمال قوی هم به چنین درآمدهایی نمی رسید، زیرا تجربه ی لازم را ندارید و از همه مهمتر اینکه چگونه وقتی درآمد ماهیانه صد هزار تومان را تجربه نکرده اید، می خواهید به درآمد میلیاردی برسید؟

 بنابراین برای رسیدن به موفقیت برای کار در منزل نیاز به زمان دارید، یک شبه هیچ موفقیتی حاصل نمی شود و البته در نظر داشته باشید که زمانی که ما برای شما تعیین می کنیم، برای یک فرد بی تجربه است که ممکن است یک سال طول بکشد، اما همیشه این موضوع مهم را در نظر داشته باشید که با پول می توانید زمان را بخرید! اگر سرمایه دارید، هیچ ریسکی در پیش ندارید، تنها کافیست که کار خود را به افرادی با تجربه بسپارید تا متخصصان موتور پولسازی شما را روشن کنند.

دروغ بزرگ کار در منزل

همیشه در حوزه های پولساز و پر درآمد افرادی سودجویی وجود دارند که به فکر خودشان هستند و برای اینکه خودشان به درآمد برسند، تبلیغ های دروغی در رابطه با موضوعات مختلف منتشر می کنند و بنابراین اگر شما باهوش باشید به قدمت، اعتبار و نوع برند آنها توجه می کنید و باید در این حوزه بیشتر تحقیق کنید. به جای اینکه از کپی کنندگان اطلاعات، مشاوره بگیرید، یک بار برای همیشه به مرجع اصلی هر حوزه ای مراجعه کنید و برای همیشه مشکل خود را، به بهترین شکل ممکن حل کنید.

برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی در منزل خود، نیازی نیست که حتما کارهای عجیب و پیچیده انجام دهید، تنها کافیست که تکنیک هایی را به صورت منظم و در بازه های زمانی مشخص انجام دهید، شما باید کار خود را به صورت متداوم انجام دهید و مهمترین موضوع برای موفقیت در تجارت آنلاین، همین است که شما باید بتوانید از اثر مرکب در کسب و کار خود استفاده کنید، زیرا تنها عامل موفقیت در تجارت آنلاین، پافشاری بر روی هدف است که لازمه ی انجام چنین کاری با صبر و حوصله حاصل می شود.

 نتیجه گیری

هیچ شغل اینترنتی به صورت شانسی به موفقیت نرسیده است، بلکه هر موفقیتی حاصل زحمات و استراتژی های یک گروه دیجیتال مارکتینگ است، بنابراین هیچ موفقیتی با فشار یک دکمه حاصل نمی شود، باید زحمت بکشید و به مرور زمان نتیجه ی خود را بگیرید و یادتان نرود که از افراد متخصص کمک بگیرید و به دنبال این نباشید که همه چیز را خودتان تجربه کنید و شکست های بسیار زیادی در مسیر راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل تجربه کنید با شرکت سئو بمب در ارتباط باشید تا شما را با در مسیرهای درست هدایت کند.

همه نظرات

6 پاسخ به “راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل در ۲۰۲۰”

 1. امین گفت:

  سلام وقت بخیر عزیز من عاشق کاره اینترنتی هستم حیلی دوست داره یه فروشگاه یا یک برند از خودم داشته باشم دوست دارم این کاراینترنتی و راه بندارم بنظره شما چیکار باید انجام دهم؟

  • محمد علی کوکائیان گفت:

   سلام، درود بر شما
   این مقاله در حال آپدیت شدن هست، دوست گرامی منتظر باشید تا در مورد ایده های کسب و کار اینترنتی صحبت خواهیم کرد و نحوه ی راه اندازی آن را به شما خواهیم گفت و البته می توانید از مشاوره های رایگان سایت ما در حوزه ی کسب و کار اینترتی در منزل استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید از بخش ارتباط با ما، با همکاران ما در تماس باشید.
   شاد، موفق و سربلند باشید

 2. محمد گفت:

  سلام دوست عزیز … وقت بخیر
  من مدت شش ماهه که یک سایت راه اندازی کردم و محصولات دیگر شرکتها مثل دیجی کالا -میهن استور و … رو توی سایتم قرار دادم .و همکاری در فروش انجام میدم
  ولی مقدار درآمدم توی این مدت خیلی کم بوده …مشکل من تولید محتواست… من همکاری در فروش انجام میدم اطلاعاتی راجع به کالایی که میفروشم ندارم که بخوام مثلا راجع به گوشی موبایل یا دیگر محصولات توی سایتم محتوا تولید کنم… غیر از تولید محتوا روش دیگری وجود نداره من حتی تبلیغات سایتم رو تو استوری اینستاگرامم قرار دادم ولی تاثیر زیادی ندیدم
  لطفا اگه ممکنه راهنماییم کنید
  ممنون

  • محمد علی کوکائیان گفت:

   با سلام و درود فراوان خدمت شما
   دوست عزیز، تولید محتوا آسان ترین و ارزان ترین راه برای پولساختن هست و در نظر داشته باشید که تولید محتوا اصلا کار سختی نیست! آیا فکر می کنید که افراد زیادی که شغلشون نویسندگی هست و در همه ی حوزه ها محتوا تولید می کنند، در همه ی حوزه ها متخصص هستند؟ قطعا پاسخ منفیه و آنها با اصول تولید محتوا آشنا هستند، یک راه ساده ای که برای شما وجود دارد، این هست که اسم محصول را در داخل گوگل جستجو کنید و سایتهای مختلف را بررسی کنید و هر چه که از اطلاعات این سایت ها، به ذهنتون میرسه را در نرم افزار ورد پیاده سازی کنید و در نهایت اطلاعات را به درون سایت خود منتقل کنید و البته باید با سئو و بهینه سازی سایت هم آشنا باشید تا راحت بتوانید اطلاعات خود را به صفحه ی اول گوگل منتقل کنید و البته این موضوع هم مدنظر داشته باشید که هر صفحه ای را نباید به صفحه ی اول گوگل منتقل کنید.
   ( در رابطه با کسب و کار اینترنتی در منزل راه های دیگری هم برای تبلیغات و ایجاد فروش وجود دارد که برای این منظور می توانید از مشاوره های ما استفاده کنید)
   شاد، موفق و سربلند باشید

 3. محمد گفت:

  سلام … عرض ادب
  در مورد جواب سوال قبلیم که فرمودید در مورد موضوع در گوگل سرچ کنم و مجموع مطالب رو در نرم افزار ورد پیاده سازی کنم ایا گوگل این مطالب رو کپی در نظر نمیگیره و اینکه میشه از مجموع محتوای دیگران جمع بندی کرد؟ممنون

  • محمد علی کوکائیان گفت:

   با سلام و درود خدمت شما
   دوست گرامی اگر مطالب دیگران را دقیقا وارد سایت خودتون کنید، قطعا محتوای تکراری به حساب می آید و موتور جستجوی گوگل شما را جریمه خواهد کرد! دو راه برای تولید محتوا به شما معرفی می کنم که کپی هم به حساب نمیاد و من خودم شخصا از هر دو روش زیاد استفاده کردم. روش اول این هست که محتواهای دیگران را مطالعه کنید و در زمانی که می خواهید محتوای خودتان را تولید کنید، به محتواهای دیگران هیچ نگاهی نکنید و همه ی اطلاعات از خودتان باشد و اگر اینگونه عمل کنید، جمله بندی و تولید محتوای ایجاد شده، کاملا یونیک است و هیچوقت کپی به حساب نمی آید، خیلی از محتواهای سایتم به همین شکل نوشته شده است و روش دوم این هست که یک محتوای متوسط و یا با کیفیت رقیبان خود را داخل نرم افزار ورد پیاده سازی کنید و ابتدا تک تک عنوان ها را تغییر دهید و بعد از تغییر عنوان ها، پاراگراف های متن را تغییر دهید! شاید برایتان کمی عجیب باشد که این محتوای کسب و کار اینترنتی در منزل را دقیقا از روش دوم استفاده کردم و اینگونه متن را تغییر دادم و البته به گونه ای تغییر کرده که اگر خود شخصی که این محتوا را تولید کرده، محتوای من را ببیند، متوجه بازنویسی آن، نخواهد شد! زیرا در بخش های زیادی از متن، اشتباهاته زیادی داشت و درک درستی از کسب و کار اینترنتی نداشت و من مجبور شدم که تجربه ی خودم را هم، چاشنی متن کنم. همیشه در کسب و کار اینترنتی ممکن هست که چالش هایی برای شما بوجود بیاید، اما با روشهای ساده و سخت نگرفتن، می توانید مشکلات را خیلی راحت حل کنید.
   انشالله شاد، موفق و سربلند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات سایت یا سئو رو از طریق فرم زیر ارسال کنید