SEOBOMB
Img
آموزش طراحی سایت حرفه ای

آموزش طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای رایگان

طراحی سایت حرفه ای شما باید چگونه باشد؟ آیا فقط باید سایت را بر اساس رفتار کاربرانمان طراحی کنیم؟ یا برای موتور جستجوی گوگل طراحی کنیم؟ پاسخ کاملا واضح است که اگر سایت خود را برای انسان ها طراحی کنید به گونه ای که انسان ها بتوانند تجربه ی کاربری خوبی را در سایت شما داشته باشند، آنگاه موتور جستجوی گوگل، رتبه ی بهتری را برای شما در نظر میگیرد! بنابراین یک طراحی سایت حرفه ای باید پارامترهای مورد نیاز کاربر را پوشش دهد که این پارامتر میتواند ماندگاری مخاطب شما در صفحات مختلف سایت باشد و در ضمن اگر طراحی سایت شخصی حرفه ای خوبی در صفحات (دسته بندی ها، مقالات، صفحات محصول و …. ) داشته باشید به راحتی می توانید کاری کنید که کاربران از صفحات مختلف سایت شما بازدید کنند و مهمترین موضوع در کسب و کار اینترنتی همین است که در سایت خود کارهایی را انجام دهید که هم به سئو سایت شما کمک کند و هم باعث افزایش فروش تجارت شما شود. برای راه اندازی سایت فروشگاهی خود، تنها دو راه دارید که در ادامه به شما خواهم گفت که استفاده از کدام مسیر برای شما ساده تر است. اگر به دنبال آموزش طراحی سایت حرفه ای هستید حتما ویدئوهای این مقاله را تماشا کنید و از خدمات و مشاوره های رایگان سئو بمب استفاده کنید.

طراحی سایت حرفه ای وردپرس

طراحی سایت حرفه ای وردپرس

طراحی سایت حرفه ای وردپرس

برای ایجاد یک وبسایت، دو راه برای شما وجود دارد، راه اول این است که طراحی سایت خود را به شرکت های معتبر بسپارید تا تمام پیچ و خم راه را برای شما پیاده سازی کنند و مطمئن باشید که طراحی و پیاده سازی یک وب سایت برای شما که تازه کار هستید بسیار سخت است، زیرا شما باید در این حوزه متخصص شوید. فقط ظاهر سایت اهمیتی ندارد، بلکه شما باید بتوانید دسته بندی های مختلف وبسایتتان را ( مانند محصولات، مقالات و پیشنهادات ویژه ) در مکان های مناسب قرار دهید که اگر چنین کاری را انجام ندهید، در این حوزه نمی توانید پولسازی کنید، زیرا شما باید سایتی کاربرپسند را طراحی کنید. می توانید از خدمات و پشتیبانی سئو بمب استفاده کنید، برای اولین بار در ایران، سایتی را با کوله باری از تجربه برای شما پیاده سازی خواهیم کرد، برای در خواست پروژه، از قسمت تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

راه دومی هم برای شما وجود دارد که با صد هزار تومان می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید، راه دوم برای شما کمی زمان بر است، اما اگر در کار خود مصمم باشید، می توانید با ابزارهای آماده، در ۱ هفته سایت خود را طراحی کنید، بنابراین برای طراحی سایت حرفه ای، باید از استراتژی های بسیار قدرتمندی استفاده کرد که قبلا در دوره آموزشی ساخت تجارت آنلاین مباحث را به صورت کاملا عملی به آن پرداخته ام.

کدام راه برای من مناسب تر است؟

همانطور که در متن بالا برای شما توضیح دادم، هر کدام از این روش ها، دارای مزیت ها و معایبی هستند، اما اگر در انتخاب این دو راه، مردد هستید، می توانید از بخش ارتباط با ما سایت سئو بمب، به صورت رایگان، مشاوره بگیرید، اما در حالت کلی اگر تجارت شما کوچک است و توانایی پرداخت هزینه های بالا را ندارید، می توانید خودتان، از افرادی کار آزموده کمک بگرید و سایت خود را به مرحله ای برسانید که به راحتی بتوانید از اینترنت کسب درآمد کنید.

چگونه سایتی کاربرپسند طراحی کنیم؟

هنگامی که کاربر وارد سایت شما می شود، طراحی حرفه ای قالب سایت شما، باید احساس خوب را به مخاطبان سایت شما منتقل کند، در غیر اینصورت کاربر به راحتی از سایت شما خارج می شود که این موضوع به شدت بر روی سئو سایت وردپرس شما تاثیر منفی می گذارد.

بیشتر بخوانید:   سئو چیست و چگونه با آن تجارت خود را گسترش دهیم؟

یکی از مهمترین انتخابهایی که شما انجام می دهید، استفاده از رنگ بندی های متفاوت، در قسمت های مختلف یک سایت است. برای طراحی حرفه ای قالب سایت ، شما باید در این حوزه به خوبی آموزش دیده باشید زیرا اگر شما خوب آموزش ندیده باشید،  رنگ های نامناسبی را برای بخش های مختلف سایت خود استفاده می  کنید که فقط همین موضوع، به تنهایی می تواند فرصت های بسیار عالی را برای کسب در آمد از اینترنت از شما بگیرد. در ادامه قصد داریم تا ۲ ابزار رایگان برای طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای را به شما معرفی کنیم.

[aparat id=”gMKb9″]

آموزش طراحی سایت حرفه ای

آموزش طراحی سایت حرفه ای

آموزش طراحی سایت حرفه ای با استفاده از تاثیر روانی رنگ ها

شما می توانید رنگهایی را انتخاب کنید که بتواند تأثیر روانی خوبی ، بر روی بازدیدکنندگان شما بگذارد، به عنوان مثال، قرمز به طور کلی به عنوان یک رنگ انرژی زا، مورد توجه قرار میگیرد، در حالی که آبی به معنای آرامش است.  برای درک بهتر این موضوع، رنگهایی را در یک وب سایت فروشگاه آنلاین اسباب بازی کودکان است را با رنگ هایی که در یک سایت شرکتی حقوقی استفاده می شود را در نظر بگیرید، احتمالا شما با رنگ های روشن و پرجنب و جوش برای مورد اول، و رنگ های ملایم را، مانند آبی و خاکستری برای مورد دوم، استفاده می کنید.

یکی از عوامل مهمی که در بازاریابی اینترنتی تاثیر فوق العاده ای دارد، رنگ بندی سایت است! اگر بدانید که رنگ بندی سایت چقدر می تواند در فروش شما تاثیر بگذارد، قطعا طراحی سایت حرفه ای خود را به افرادی ماهر می سپارید.

طراحی سایت فوق حرفه ای نیاز به ابزارهای گوناگونی دارد

خوشبختانه برای داشتن طراحی سایت حرفه ای لازم نیست که استاد رنگ بندی سایت باشید، برای کمک به شما، در اینجا برخی از بهترین ابزارهای رنگی  را به صورت رایگان در اختیار شما دوستان (به علاوه یک خبر ویژه، در پایان این مقاله، برای کاربران مک وجود دارد) قرار می دهیم و خبر خوب بعدی هم این است که برای اعمال رنگ ها بر روی وب سایت خود، احتیاج به کد نویسی های پیچیده ندارید، شما می توانید مقاله ی آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان را مطالعه کنید که با آموزش های ویدئویی ، به صورت کامل همه ی موارد را برای شما بیان می کند.

اما چگونه باید از رنگ ها در نمونه سایت حرفه ای خود استفاده کنیم؟

برای طراحی سایت حرفه ای رایگان لازم است که شما با انواع تکینک های طراحی رنگ بندی ، آشنا باشید، زیرا رنگ ها تاثیرات مستقیمی بر روی بروز عواطف انسان ها دارد، پس به راحتی می توان به این موضوع پی برد که استفاده ی بیش از حد از رنگ های بسیار زیاد در طراحی حرفه ای قالب سایت ، نتایج معکوسی را برای شما به همراه خواهد داشت و سایت شما کاربر پسند، نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:   آموزش طراحی سایت با وردپرس

شما می توانید در طراحی وب سایت خود، از یک شرکت طراحی سایت حرفه ای کمک بگیرید، سعی کنید از دو یا سه رنگ استفاده کنید و به روانشناسی رنگ ها دقت داشته باشید و رنگ ها را به گونه ای در کنار هم قرار بدهید که در هنگامی که افراد وارد سایت شما می شوند، احساس خوبی به آن ها دست بدهد و زمان بیشتری را در سایت شما بگذرانند.

بیشتر بخوانید:   آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت در ۱ ساعت!

آموزش طراحی وب سایت حرفه ای با استفاده از ابزارهای رنگی حرفه ای، باعث می شود تا طراح وب سایت، خیلی سریع تر به رنگ های دلخواهش دسترسی پیدا کند و به همین راحتی UX سایت ها را می توان تا حد زیادی بالا برد، در کل برای طراحی سایت حرفه ای وردپرس ، باید از ابزارهای حرفه ای و در عین حال، ساده و کاربرپسند استفاده کرد.

بیشتر بخوانید:  وردپرس چیست و چگونه سایت بسازیم؟

سازگاری با browser های مختلف

طراحی حرفه ای قالب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد، شما حتما باید سایت خود را در مرورگر های مختلف بررسی کنید و اگر مشکلی وجود داشت، باید آن را با برنامه نویس خود در میان بگذارید، مهمترین مرورگر هایی که باید سایت خود را در آن تست کنید، مرورگر کروم و فایر فاکس است که از اهمیت بیشتری نسبت به مرورگرهای دیگر برخوردار است.

بررسی ریسپانسیو بودن سایت

ریسپانسیو بودن یک سایت، یکی از مهمترین عوامل یک طراحی حرفه ای قالب سایت است طبق استانداردهای سایت w3c ، سایت ها ابتدا باید در نسخه ی موبایل طراحی شوند و سپس با توجه به فریمورک محبوب بوت استرپ، شما می توانید نسخه های دیگر سایت خود را طراحی کنید، امروزه برای سئو بمب یک وب سایت، باید حتما واکنش گرا بودن آن وب سایت را در نسخه های مختلف بررسی کرد، پیشنهاد سایت سئو بمب این است که از نسخه ی دسکتاپ شروع کنید تا به نسخه ی موبایل برسید.

چه ارتباطی بین طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و تجربه کاربری ( ux ) وجود دارد؟

یکی از مهمترین عوامل در طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای این است که سایت شما باید کاربر پسند باشد، یعنی شما به عنوان مدیر وب سایت، باید ایده های خود را به گونه ای پیاده سازی کنید تا احساس خوب را به کاربران خودتان منتقل کنید که اگر بتوانید این کار ( ux ) را به خوبی انجام دهید، کاربران بسیار زیادی را می توانید به وب سایت خودتان جذب کنید و آن ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید، یعنی همیشه مشتریانی را خواهید داشت که هر یک از آنها، خریدهای زیادی را از شما انجام خواهند داد، چند نکته برای بهبود تجربه کاربری برای شما دوستان ارائه خواهیم داد، با ما همراه باشید.

چه عواملی به تجربه کاربری سایت شما کمک می کند؟

چیزی که در طراحی حرفه ای قالب سایت خیلی مهم است، این است که شما باید شرایطی را در وب سایت خود، برای کاربرانتان ایجاد کنید که ux بسیار خوبی داشته باشد، ux به معنی user exprience است، یعنی اینکه وب سایت شما باید کاربر پسند باشد و در زمان هایی که کاربری به وب سایت شما وارد می شود شما باید آنقدر مطالب مفید و جذابی برای کاربرانتان داشته باشید که کاربران شما در وب سایت شما ، به مدت زمان طولانی بمانند که این موضوع به سئو سایت وردپرس شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:   آموزش سئو سایت وردپرس

 

تا می توانید سرعت وب سایت خودتان را نیز افزایش دهید

داشتن یک طراحی سایت حرفه ای ، بدون در نظر گرفتن سرعت سایت ، امکان پذیر نیست، چون فقط یک طراحی حرفه ای قالب سایت نیست، بلکه باید نکات بسیار زیادی رعایت شود تا کسب و کار آنلاین شما به موفقیت برسد، معمولا سایت هایی که صفحات مختلف آن به کندی بارگذاری می شوند، باعث دفع بازدیدکنندگان سایت می شوند و نرخ تبدیل هم به شدت کاهش میابد که اگر این موضوع ادامه پیدا کند، اینگونه سایت ها ، به راحتی با شکست مواجه می شوند چون امروزه سایت هایی که سرعت لود آن، بیش تر از سه ثانیه باشد، خریداران به راحتی صفحه ی خرید را ترک خواهند کرد.

راه های بسیار زیادی وجود دارد که شما ، می توانید از آن طریق، سرعت سایت خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید و افزایش سرعت سایت هم به سئو سایت وردپرس شما کمک می کند و هم تاثیرات فوق العاده ای بر روی بازاریابی اینترنتی شما خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:   آموزش بازاریابی اینترنتی با معرفی ۱۰ تکنیک سال ۲۰۱۸

 

راه های افزایش سرعت سایت

۱- انتخاب نوع هاست: نوع هاستی که می خواهید خریداری کنید بسیار بسیار مهم است، چون هم بخش بزرگی از امنیت سایت و بخش قابل توجه از سرعت سایت شما را، هاست تشکیل می دهد، البته برای خرید هاست، نکات بسیار زیادی را باید در نظر بگیرید، مانند پشتیبانی و (موارد دیگر…) . سایت های پیشنهادی ما، شرکت برتینا ، نت افراز و پارسپک می باشد، هزینه ی این نوع سرویس ها کمی بالاتر از سرویس های دیگر است ولی برای شما کاملا بصرفه است، تفاوت آن سرویس ها را به مرور زمان متوجه خواهید شد.

۲. تصاویر وب سایت خود را فشرده کنید، اگر از وردپرس استفاده می کنید افزونه های بسیار زیادی در این مورد وجود دارد که سرعت وب سایت شما را تا ده برابر افزایش میدهد، اگر از وردپرس استفاده می کنید، از افزونه ی wp-rocket استفاده کنید، این پلاگین سرعت لود سایت شما را ده برابر می کند و تمام راه کارهای مورد نیاز برای بهینه سازی سرعت سایت را ، برای شما انجام میدهد.

۳. از بارگذاری تنبل استفاده کنید، بارگذاری تنبل یا lazzy load باعث افزایش سرعت سایت می شود، به این صورت که کل سایت ابتدا لود می شود و سپس در انتها عکس ها هم، کم کم لود می شود، کل این پروسه در عرض چند ثانیه انجام می شود.

۴. جداول غیر ضروری را از داخل دیتابیس، پاک کنید، خیلی اوقات هست که شما افزونه ای را از داخل سایتتان پاک کردید، اما جداول آن افزونه، همچنان در سایت شما باقی مانده است و شما باید تمام جداولی غیر ضروری را از داخل دیتابیستان پاک کنید تا سرعت بارگذاری سایتتان به مقدار قبل توجهی افزایش یابد.

۵. از سیستم کش مرورگر استفاده کنید. وقتی کاربری از طریق مرورگر خودش به سایت شما مراجعه می کند، مرورگر آن کاربر، یکنسخه از وب سایت شما را در خودش ذخیره می کند، سپس وقتی کاربر برای بار دوم می خواهد به سایت شما مراجعه کند از سیستم کش شما استفاده می کند و اطلاعات قبلی شما را با کمی تغییری که شما درونش ایجاد کردید به کاربر نشان می دهد، این کار باعث افزایش سرعت فوق العاده ای در سایت شما می شود.

۶. مرتب سازی تمام فایل های برنامه نویسی: البته اگر از وردپرس استفاده می کنید می توانید به راحتی از پلاگینه wp-rocket استفاده کنید و تمام خصوصیت های گفته شده را با در عرض چند دقیقه فعال کنید، این افزونه این امکان را به شما می دهد که شما تما فایل های خودتان را به صورت منظم درون یک پوشه قرار دهید.

۷. حذف فاصله بین کد: باید تمام فاصله های بین کدهای خود را از بین ببرید تا سرعت وب سایتتان ، به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا کند.

جستجو محصولات را ساده طراحی کنید

طراحی سایت فوق حرفه ای زمانی امکان پذیر است که شما امکانات سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که کاربران شما، به راحتی بتوانند به هر محصولی که مد نظرشان است دسترسی پیدا کنند. اگر بدانید که داشتن یک تجربه کاربری خوب، منجر به فروش باور نکردنی شما می شود، قطعا در طراحی وب سایت حرفه ای ، تمامیه موارد تجربه کاربری را در نظر می گیرید.

بیشتر بخوانید:   انواع کسب و کار اینترنتی

 

ارزیابی طراحی حرفه ای قالب سایت

اگر یک شرکت طراحی سایت حرفه ای بخواهد سایت فروشگاهی حرفه ای را برای شما طراحی کند، هزینه های بسیار زیادی را از شما خواهد گرفت، زیرا ساده ترین سایت های فروشگاهی هم از امکاناتی مانند ( صفحه محصول، سبد خرید، قیمت گذاری و … ) برخوردار هستند که یک سایت شرکتی از آن برخوردار نیست، بنابراین قیمت طراحی سایت حرفه ای بستگی به امکاناتی که شما از طراحان خود درخواست می کنید، دارد و معمولا سایت های فروشگاهی از امکانات بیشتری برخوردار هستند.

حرف آخر

برای آموزش طراحی سایت حرفه ای تنها کافیست که این مقاله را چندین بار مطالعه کنید و در مورد تک تک موارد گفته شده ، تحقیقات بیشتری انجام دهید و اگر زمان کافی برای پیاده سازی وب سایت خود ندارید، می توانید برنامه نویسی وب سایت خود را به سئو بمب بسپارید تا از خدمات و امکاناتی که برای شما ایجاد می کنیم شگفت زده شوید.

دانلود مقاله:  آموزش طراحی سایت حرفه ای

به این مطلب امتیاز دهید
 • آموزش ویدئویی طراحی سایت حرفه ای
 • سفارش پروژه طراحی سایت
 • مشاوره کسب درآمد از اینترنتی در یک ماه
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۴.۳۳ (۳ رای)

همه نظرات

5 پاسخ به “آموزش طراحی سایت حرفه ای”

 1. مرضیه امیری گفت:

  عالی بود

 2. مهدیس گفت:

  عالی بود ممنونم

 3. خرید اینترنتی گفت:

  فوق العاده و بی نظیر بود

 4. محمد گفت:

  سلام
  ممنون از مطلب خوبتون
  من چند وقتیه وارد حوزه سئو شدم و فعلا در حال انجام پروژه دوره ای که شرکت کرده بودم روی یکی از لندینگ های سایتشون هستم، این چند وقتی که دارم کار میکنم روی این سایت فهمیدم واقعا کاریه سئو که نیاز به حوصله و صبر داره
  سوالی که دارم ازتون اینه، که به نظرتون بین سئو و طراحی سایت حرفه ای کدومش رو ادامه بدم؟ یعنی تایمم رو روی همین سئو اگه بذارم بهتره یا این که طراحی سایت بهتره؟ و اگه بخوام وارد طراحی سایت بشم میتونم به صورت خودخوان یاد بگیرم طراحی سایت رو؟

  • محمد علی کوکائیان گفت:

   با سلام و درود فراوان خدمت شما
   هر موضوعی که علاقه ی بیشتری دارید، همان را ادامه دهید، اگر در بحث حوصله ی برنامه نویسی های خیلی سخت و پیچیده را دارید، میتوانید طراحی سایت حرفه ای را ادامه دهید، اما اگر به بحث بهینه سازی علاقه مند هستید، سئو سایت را انجام دهید، پیشنهاد من به شما این است که فقط یک کار را خیلی خوب انجام دهید، هزار تا کار را با هم انجام ندهید.
   شاد موفق سربلند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات سایت یا سئو رو از طریق فرم زیر ارسال کنید