SEOBOMB
Img
کار در منزل با ۵ راه پولساز ۲۰۱۹

کار در منزل با ۵ راه پولساز ۲۰۱۹

کار در منزل اینترنتی زمانی برای شما سود آور است که شما کمی جسورانه برخورد کنید و طرز تفکر پدران خود را کنار بگذارید! زیرا شما تا زمانی که از تجارت سنتی خارج نشوید، نمی توانید با آن طرز تفکرها، تجارت جدیدی در خانه شروع کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که تا می توانید آموزش ببینید و روی خودتان سرمایه گذاری کنید و با تخصص خود، به صورت پیوسته در مسیر تکنولوژی روز دنیا حرکت کنید، اگر بتوانید چنین کاری را به خوبی  انجام دهید، در هر تجارتی که باشید، بعد از چند سال، بزرگترین مرجع آن کشور خواهید شد، زیرا ۹۹ درصد افراد به صورت پیوسته بر روی خودشان سرمایه گذاری نمی کنند! با سئو بمب همراه باشید تا شما را با انواع کار در منزل آشنا کنیم.

کار در منزل اینترنتی را چگونه آغاز کنیم؟

وقتی اولین بار جمله ای فوق العاده از وارن بافت شنیدم ،  مدتها من را به فکر فرو برد، وارن بافت می گوید که اگر نتوانید راهی پیدا کنید که در مواقعی که خواب هستید پولسازی کنید، مجبور می شوید تا آخر عمر، برای مبالغ کمی، زمان و عمر خود را تلف کنید! پولساختن هیچ ارتباطی با زمان ندارد، اگر فکر می کنید که برای پول بدست آوردن باید زمان صرف کرد، به خاطر باورهای اشتباهی است که به شما القاء شده! بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که یک کسب و کار اینترنتی فوق العاده را برای خودتان راه اندازی کنید.

بیشتر بخوانید:   کسب و کار اینترنتی در منزل

متاسفانه افراد جامعه به دنبال کار در منزل کرج و یا کار در منزل اصفهان می گردند، اما موضوع بسیار مهمی که برای شما وجود دارد، این است که موقعیت مکانیه شما مهم نیست! تنها چیزی که اهمیت دارد، تخصص شماست. شما بدون داشتن تخصص نمی توانید تجارت موفقی را تجربه کنید! اگر در بهترین جای دنیا هم قرار داشته باشید، اما تخصصی نداشته باشید، باز هم نمی توانید خود را در موقعیت شغلی خوبی ببینید. ولی اگر در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ از تخصص خوبی برخوردار باشید، با یک لپ تاپ ساده و اینترنت هم می توانید در جنگل، یک تجارت موفق راه اندازی کنید.

کار در منزل چی خوبه؟

به دنبال کار در منزل دکمه و کار در منزل دیوار نباشید! تا حالا چه کسی را دیده اید تا از این نوع مشاغل ثروتمند شده باشد؟ ما در سال ۲۰۱۹ هستیم، اما همچنان می خواهیم در ۱۰۰ سال قبل زندگی کنیم، چرا هیچوقت حاضر نیستیم عادت های خودمان را اصلاح کنیم؟ ما باید خودمان را به گونه ای عادت بدیم که بتوانیم از تکنولوژی های جدید سر در بیاوریم و هم خدماتی به مردم کشورمان برسانیم و هم تجارت پر رونقی برای خودمان راه اندازی کنیم. بنابراین اگر به دنبال ایجاد تغییر هستید، این موضوع مهم را بدانید که باید از ایده ها و تخصص های جدید استفاده کنید، لطفا از تفکرات ۱۰۰ سال پیش، خارج شوید! در ادامه شما را با ۵ راه پولساز آشنا خواهیم کرد.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱- راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اگر به فکر کسب و کار هستید، می توانید منابع درآمد غیر فعال برای خودتان ایجاد کنید، منابع درآمد غیر فعال، به تجارت هایی گفته می شود که شما تنها یک بار ، کاری را انجام می دهید ولی درآمد آن به صورت همیشگی و پایدار خواهد بود و از همه مهتر اینکه برای کسب درآمد از اینترنت ، نیازی به زمان گذاشتن ندارید! یکی از راههایی که برای شما درآمد غیر فعال را ایجاد می کند، راه اندازی کسب و کار اینترنتی است، که قبلا در رابطه با آن، در دوره ی ساخت تجارت آنلاین صحبت کرده ایم.

بیشتر بخوانید:   انواع کسب و کار اینترنتی در ایران

انواع کار در منزل اینترنتی در ایران

البته در نظر داشته باشید که اگر سرمایه ی اولیه ندارید باید در ابتدای مسیر، تمام کارها را خودتان انجام دهید و هر زمانی که به درامدهای خوب رسیدید، می توانید کارها را به دیگران واگذار کنید و خودتان تنها نظاره گر درآمدهایی باشید که همواره به صورت پیوسته به حساب شما واریز می شود، مطمئن باشید که این اتفاق برای اطرافیانتان آنقدر عجیب است که همه ی دوستان و آشنایان شما، انگشت به دهان می مانند، که چگونه می توان  به این سادگی پولسازی کرد؟!  بنابراین راه اندازی کسب و کار اینترنتی امروزه یک فرصت فوق العاده محسوب می شود، زیرا تجارت سنتی همواره بیش از پیش، در حال اشباع شدن است، اما افراد بسیار کمی در ایران وجود دارند که از کسب و کار اینترنتی درآمدهای بسیار عالی کسب می کنند.

در این راستا بیشتر بخوانید:  وردپرس چیست و چگونه سایت بسازیم؟

اگر به دنبال ایجاد تجارت نوین هستید، فرصت راه اندازی کسب و کار اینترنتی را از دست ندهید، زیرا اگر بخواهید سایتی را راه اندازی کنید، به هیچ مجوز و سرمایه اولیه ای نیاز ندارید، بلکه به تنها چیزی که نیاز دارید، مصمم بودن و اراده ای است که باید همواره به صورت پیوسته در درون شما وجود داشته باشد، بنابراین به شما پیشنهاد می کنم که حتما هر چه سریع تر از فرصتی که پیش رو دارید استفاده کنید، چون کسب درآمد از اینترنت به تازگی در ایران جا افتاده است و افراد موفق خیلی زیادی ، در این حوزه وجود ندارند! اگر شش ماه قبل کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده بودید، تا به حال سایتی پربیننده داشتید.

جایگاه خود را اثبات کنید

اگر می خواهید خود را در  جایگاه ۵ درصد افراد  جامعه قرار دهید که بتوانید طعم واقعی موفقیت های مالی را بچشید باید حتما وارد تجارت آنلاین شوید! هر نوع کسب و کاری که داشته باشید می توانید با هزینه ی تبلیغات کم، به صورت گسترده در سطح کشور، تجارت خود را مطرح کنید، بنابراین اگر جزء افراد مصمم و با اراده هستید، می توانید از محصول ساخت تجارت آنلاین استفاده کنید، تا هرچه سریع تر خدمات خود را به افراد جامعه معرفی کنید.

بیشتر بخوانید:    مهمترین پارامتر در تجارت آنلاین

کار در منزل با تولید محتوا

کار در منزل با تولید محتوا

۲- انواع کار در منزل با تولید محتوای یونیک

تمام وب سایت های جهان به صورت پیوسته به تولید محتوا خوب و با کیفیت نیاز دارند! یعنی شما از این بابت هیچ نگرانی نخواهید داشت که آیا بازار شما اشباع می شود یا خیر؟ بنابراین تمام سایت های ایران و کشورهای دیگر، بسته به نوع فعالیتشان، به محتواهایی در سطح کیفیت متوسط و عالی احتیاج دارند که شما اگر یکی از تخصص های زیر را داشته باشید، می توانید محتواهای زیادی را تولید کنید.

۱- مهارت نویسندگی داشته باشید

۲- مقالات انگلیسی ترجمه کنید

۳- تجربه ی خود را به محتوا تبدیل کنید

چگونه مهارت نویسندگی پیدا کنیم؟

کار در منزل اینترنتی با مهارت نویسندگی بسیار لذت بخش است، زیرا شما با مطالعات زیاد خود، اعتقادات خود را بر روی وب سایت های پر بازدید منتشر می کنید اما کاملا واضح است که نویسندگی یک مهارت محسوب می شود، ولی لزوما نیاز نیست که شما کلاس ها و آموزش های زیادی را برای مهارت نویسندگی بگذرانید، تنها کار مهمی که برای مهارت نویسندگی باید داشته باشید، این است که مطالعه ی زیادی در رابطه با موضوعی که می خواهید محتوا تولید کنید، داشته باشید.

 خب انجام چنین کاری بسیار ساده است زیرا منابع زیادی را می توان از داخل گوگل پیدا کرد که شما را خیلی سریع تر و راحت تر به مقصد برسانند! ( در نظر داشته باشید که مطالعه ی شما حتما نباید به شکل کتاب باشد، بلکه می تواند ویدئو، صوت، مقاله و یا هر چیز دیگری که به بهبود دانش شما کمک می کند، باشد. )

مقالات انگلیسی را به فارسی روان ترجمه کنید

قطعا ترجمه مقالات هم مهارت محسوب می شود، اما برای ترجمه ی مقالات انگلیسی هم، حتما نیازی نیست که استاد زبان انگلیسی باشید، بلکه تنها کافیست که مفهومی از پاراگرافهای مقاله ی انگلیسی را ترجمه و سپس با دانش خود، آنگونه که می خواهید مقالات را بنویسید، حتما نیازی نیست که مقاله ی شما، با مقاله ی خارجی به صورت دقیق مطابقت داشته باشد!

من ساده ترین روشهای کار در منزل را به شما معرفی می کنم، زیرا به راحتی می توانید برای ترجمه ی هر هزار کلمه، ۱۰۰ هزار تومان پول دریافت کنید. به شما پیشنهاد می کنم که در ادامه با من همراه باشید تا به شما آموزش دهم که چگونه می توانید خود و تخصصتان را به افراد جامعه معرفی کنید و خیلی راحت تر پروژه های پولسازی را دریافت کنید.

چگونه تجربه ی خود را به محتوا تبدیل کنیم؟

من خودم شخصا، از موارد اول و سوم استفاده می کنم! یعنی هم از مهارت نویسندگی برخوردار هستم و هم تربه ی خودم را به محتوا و مقالات مختلف تبدیل می کنم، شما هم برای انجام این کار، کار سختی را در پیش ندارید! بلکه تنها کافیست که تجارب خود را به صورت چالشی مطرح کنید، یعنی برای تولید محتوا، لزوما نباید حرف های دیگران را تائید کنید، بلکه خیلی از مواقع نیاز دارید که حرف های دیگران را رد کنید! زیرا همه متخصصان در مورد یک موضوع به درستی نظر نمی دهند، در مورد هر موضوعی، این موارد صادق است.

بیشتر بخوانید:  محتوای تکراری و تاثیر منفی آن در سئو سایت

 

چگونه تخصص خود را به جامعه معرفی کنیم؟

سایتهای بسیار زیادی وجود دارند که شما می توانید به عنوان فریلنسر در آن کار کنید، فریلنسر به افرادی می گویند که بدون نیاز به شرکت و یا سازمانی، کار در منزل را همواره انجام می دهند. و شما هم می توانید در سایت های انجام میدم، پونیشا، پارس فریلنسر، پارسکدرز و ورکفا ثبت نام کنید و خدمات و تخصص خود را معرفی کنید، مطمئن باشید افراد بسیار زیادی در انتظار شما هستند که از خدمات شما استفاده کنند و مبالغ قابل توجهی را به شما بپردازند.

کار در منزل با پشتیبانی وب سایت

کار در منزل با پشتیبانی وب سایت

۳- کار در منزل از طریق پشتیبانی وب سایت

تنها چیزی که می خواهم در این مقاله به شما بگویم این است که پول درآموردن، کار سختی نیست! تنها کاری که باید انجام دهید این است که از زاویه ای مثبت به فرصت های اطراف خود نگاهی بیاندازید، مدیریت وب سایت کار چندان سختی نیست، شما می توانید در عرض سه روز مدیریت یک سایت را آموزش ببینید و سپس برای افراد پرمشغله کار کنید، همواره افرادی در جامعه وجود دارند که وقت زیادی ندارند و می خواهند مدیریت سایت های خود را به افراد متخصص بسپارند، و شما هم می توانید با کمی آموزش های سطحی ، دانش خود را افزایش و سپس برای افراد دیگر کار کنید. اگر به دنبال مهارت پشتیبانی وب سایت هستید، سئو بمب قبلا به صورت مفصل در دوره ساخت تجارت آنلاین، در رابطه با این موضوع صحبت کرده است.

دراپ شیپینگ

دراپ شیپینگ

۴- همکاری در فروش با استفاده از دراپ شیپینگ

اگر تخصص خاصی ندارید و توانایی تولید محصولات را ندارید، شما به راحتی می توانید با فروش محصولات شرکت های دیگر، درآمدهای بسیار فوق العاده ای را برای خودتان ایجاد کنید، دراپ شیپینگ یکی از تکنیک های فوق العاده ی کار در منزل است که حدودا ۷ ساله در ایران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. در این نوع تجارت شما نیازی به داشتن انبار و یا سرمایه اولیه ندارید، چون محصولات شرکتهای دیگر را به فروش می رسانید، تنها کاری که لازم است انجام دهید، پیدا کردن شرکتهایی است که حاضرند با شما وارد همکاری شوند.

تولید کتاب های صوتی

تولید کتاب های صوتی

۵- تولید کتابهای صوتی

تولید کتاب های صوتی یک ایده ی ناب برای کار در منزل است،  آیا می دانید که چه تعداد کتابهای پر طرفداری وجود دارد که هنوز صوتی نشده است؟ قطعا نمی دانید، چون اگر می دانستید از همین امروز چنین ایده ی نابی را شروع می کردید! امروز افراد جامعه حوصله ی مطالعه کردن را ندارند، آنها می خواهند که همان اطلاعات را در قالب چند فایل صوتی، در گوشی موبایل خود قرار دهند و در حین کارهای مختلف، به آن گوش دهند.

اگر زمان انجام دادنش را ندارید، می توانید انجام چنین کارهایی را به فریلنسرهایی که در سایت پونیشا و انجام میدم وجود دارد، بسپارید، موضوع مهم، تنها تولید کردن محصول است! زیرا شما اگر فقط یک بار ، یک کتاب صوتی را برای خود ایجاد کنید، می توانید با بازاریابی هوشمندانه به هزاران نفر آن را به فروش برسانید و ایجاد کمپین های تبلیغاتی، بیش هزار نسخه از آن کتاب را بفروشید و این نوع ایده، جزء درآمدهای غیرفعال محسوب می شود.

در این راستا بیشتر بخوانید:   بازاریابی ایمیلی چگونه باعث افزایش فروش می شود؟

حرف آخر

در نظر داشته باشید که اگر بخواهید به هر کاری به صورت منفی گرایانه نگاه کنید، برای شما نتیجه ای به همراه نخواهد داشت، حتی اگر پولساز ترین تجارت کار در منزل در جهان باشد! بنابراین شما باید نگاه امیدوارانه و مثبتی به مسیری که می خواهید طی کنید، داشته باشید که اگر چنین کاری را انجام ندهید، قطعا شکست را تجربه خواهید کرد، زیرا شما باید قبل از رسیدن به موفقیت، نقطه ی پایانی موفقیت خود را در ذهنتان تجسم کنید و با تمام وجود به فتح قله ی موفقیت خود، باور داشته باشید، تنها رمز موفقیت شما همین است و هیچ راه دیگری وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید
 • معرفی پولساز ترین تجارت ها در منزل
 • مشاوره رایگان برای ایجاد کار در منزل
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۴.۲ (۵ رای)

همه نظرات

2 پاسخ به “کار در منزل با ۵ راه پولساز ۲۰۱۹”

 1. حافظ گفت:

  سلام وقت بخیر
  بابت مقاله خوبتون تشکر، برای کسایی که تخصص خاصی ندارن و دوست دارن کسب وکار اینترنتی راه اندازی کنن چه پیشنهادی میکنید؟
  با تشکر

  • محمد علی کوکائیان گفت:

   با سلام و درود فراوان خدمت شما
   دوست عزیز، ایده های بسیار زیادی وجود دارند که می توانید آنها را پیاده سازی کنید که در رابطه با ایده های کسب و کار اینترنتی، هم در دوره ی رایگان، و هم در دوره ی ساخت تجارت آنلاین قبلا صحبت کردم، و اگر هم به دنبال این هستید که با وجود رقبا، جایگاه واقعی تجارت خود را پیدا کنید، به شما پیشنهاد می کنم که حتما از محصول طراحی استراتژی کسب و کار اینترنتی استفاده کنید تا مسیر اشتباه افراد بسیار زیادی که در این حوزه وارد می شوند را تجربه نکنید.
   شاد، موفق و سربلند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست خدمات

درخواست خدمات سایت یا سئو رو از طریق فرم زیر ارسال کنید